Ви знаходитесь: Головна / Новини / 21 листопада – день звітності влади, політиків та депутатів
21 листопада – день звітності влади, політиків та депутатів

21 листопада – день звітності влади, політиків та депутатів

Традиційно, з півгодинним запізненням, розпочала сьогодні свою роботу 51-ша сесія Тернопільської обласної ради. В порядку денному понад сорок, здебільшого господарських питань. За що голосували і що ігнорували депутати – далі в сюжеті.

Гімн. Хвилина мовчання. Старт роботи. Сьогодні депутати обласної ради зібрались для того, аби розглянути більш ніж чотири десятка питань. Розпочали, традиційно, з внесень і доповнень до порядку денного. На початку пленарного засідання, слово взяв голова облдержадміністрації Олег Сиротюк.

ОЛЕГ СИРОТЮК, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Вважаю, що 21 листопада. Повинен стати датою, коли керівники і представники, як виконавчої, так і представницької влади, повинні давати звіт про те, що зроблено кожним з них, заради української держави. Саме тому, на Тернопіллі, в краї, яке одним з перших долучилося до Революції Гідності, як завжди було під час національно-визвольних змагань в українській державі. Розпорядженням, дорученням голови ОДА започатковано проведення щорічної акції «Український відлік».

В рамках цієї акції будуть проводитись підсумкові, загальнообласні круглі столи, де представники різних гілок влади чесно та відкрито звітуватимуть перед народом і один перед одним. Після виступу голови, депутати заслухали інформацію про хід опалювального сезону в області та стан розрахунків за енергоносії.

МАРІЯ СТЕПАНОВА, начальник управління ЖКГ Тернопільської облдержадміністрації:

«На сьогодні працює 1203 котельні, в тому числі, 73 – комунальні, 979 закладів освіти і науки, 70 охорони здоров’я. Комплексно підготовлено 2569 житлових будинків. В тому числі 1857 – це житлові будинки комунальної форми власності та 625 житлових будинків ОСББ, та житлово-будівельних кооперативів. Впродовж підготовки до опалювального сезону, замінено понад 3 км комунальних теплових мереж трубами в пінополіуретановій ізоляції. Підготовлено 1378 об’єктів соціально-культурного призначення, в тому числі: 473 дитячих садочка, 63 лікарні, 842 школи. Підготовлено, відповідно до нормативів, і вугілля до опалювального сезону».

Згідно з урядовим дорученням область повинна зекономити 30% споживання газу. Марія Степанова переконує, що вже з жовтня вони наказ – виконують. Також, поступово переводять котельні в деяких районах на альтернативні види палива.

МАРІЯ СТЕПАНОВА, начальник управління ЖКГ Тернопільської облдержадміністрації:

«Бережани – 4 котельні, Теребовля – 3 отельні, м. Кременець – 2 котельні, Монастириськ – 2 котельні. Заліщики, Збараж, Зборів, Бірки, Заводське, м. Шумськ – по одній.»

Після того, як депутати ознайомились зі стартом опалювального сезону, перейшли до розгляду інших, здебільшого, господарських питань.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top