Ви знаходитесь: Головна / Новини / 8 листопада о 19:00 українці одночасно співатимуть гімн

8 листопада о 19:00 українці одночасно співатимуть гімн

Тернополян закликають взяти участь у Всеукраїнській патріотичній акції. Восьмого листопада, о вісімнадцятій годині мешканці різних куточків нашої держави, збиратимуться на центральних площах міст. І вже о вісімнадцятій тридцять одночасно по всій країні люди запалюватимуть на Майданах викладені зі свічок герби. У нас захід відбудеться, традиційно, на Театральній площі.

АЛІНА ДЗЮБА, координатор заходу в м. Тернопіль:

«О 18:30 запалюють у формі тризуба свічки. Також дають клятву українця і співають гімн. Все це відбувається одночасно. Для чого ми це робимо, для того, щоб консолідувати український народ».

Впродовж акції організатори збиратимуть кошти та необхідні речі для бійців АТО. Захід розпочнеться з благодійного концерту відомих виконавців.

ВІКТОРІЯ ФАРІОН, координатор заходу в м. Тернопіль:

«На площі будуть стояти столи, за якими будуть сидіти волонтери і, власне, збиратимуть підписи єдності від наших громадян. Також, будуть приймати ось ці подарунки для бійців АТО. Будуть стояти скриньки для збору коштів».

Фінансування у проекту – немає. Тому учасників закликають приходити з власними свічками, бажано, лампадками. Долучитись організатори просять якомога більше людей, аби продемонструвати усім, що ми єдині і непереможні.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top