Ви знаходитесь: Головна / Новини / Автомайдани України зібрались у Тернополі

Автомайдани України зібрались у Тернополі

Обговорювали зроблену за рік роботу та вирішували, чим допомогти країні у майбутньому. У Тернопіль з різних міст України приїхали активісти Автомайданів.

ДМИТРО ГАЙДУЦЬКИЙ, голова ГО «Автомайдан Тернопіль»

«З’їзд приурочений до річниці подій Майдану – це раз. По-друге, кожен приїхав поділитися своїм досвідом, що зроблено було за поточний рік, що відбувається в державі, може ми можемо повпливати, ми можемо повпливати, я знаю, ми можемо повпливати на рішення наших чиновників. І буде прийняте якесь рішення, доведене до якогось консенсусу, напевне що».

Майже у кожному місті України, каже Дмитро Гайдуцький, є по кілька Автомайданів. Але не всі їхні члени повною мірою хочуть у країні змін. Та на цьому з’їзді, розповідає тернополянин, справді зібрались люди, які готові діяти. Підтримує «Автомайдан Тернопіль» і місцева влада.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Я думаю, що всі тернополяни з вдячністю пам’ятають і згадують ту допомогу, яку надав Автомайдан в ті буремні часи Революції Гідності, коли міліція фактично не могла виконувати свої функції. І, власне, з допомогою Автомайдану вдалось зберегти громадський спокій, безпеку на дорогах, на шляхах і на вулицях міста Тернополя. Власне, завдяки автомайданівцям більшість посадовців, не зважаючи на їхні пагони, на їхні звання і їхні регалії, які собі ще дозволяли порушувати правила чи сісти за кермо в нетверезому стані, вперше були впіймані і покарані».

Найперше, розповідають активісти, вони прагнуть, зняти із депутатів і суддів недоторканність. Саме тоді останні будуть на рівні з усіма людьми.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top