Ви знаходитесь: Головна / Новини / Автомобілісти Тернополя не зупинились

Автомобілісти Тернополя не зупинились

Сьогодні на одну годину, із дванадцятої до 13-ї, рух на українських автодорогах повинен був зупинитись. Таким чином, водії мали на меті заблокувати проїзд будь-якого транспорту. Чим, відповідно, звернули б увагу влади до надмірно, на їхню думку, високих цін на пальне. Щодо тернополян, то акцію протесту вони не підтримали і свої автівки не зупинили. Кажуть, не тому, що ціна їх влаштовує. Вона й справді надто висока, до того ж продовжує зростати. Рух не припинили, пояснюють водії, бо про акцію просто-на-просто не знали.

ЮРІЙ, водій

«Казали, що щось таке мало бути, але фактично я не знав. Мені легше, бо я на газі. Газ трошки істотно дешевше, вполовину, а на бензині вже давно не їжджу, тому не можу сказати. Ну, ціни, напевне, кусають. – А на газ також збільшилася ціна? – Трошки була збільшилась, зараз трошки знизилася. Так, що метан дорожчий, а пропан дешевший».

ВАСИЛЬ, водій

«Ні, на жаль, не чув. Ну, звісно, що не тільки бензин, а й дизель значно подорожчав, що сказується загалом на продуктах. І не тільки, як для водіїв. А для водіїв безпосередньо також дуже відчутно».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top