Ви знаходитесь: Головна / Новини / Аграрії Тернопільщини передали 300 тонн продуктів і 2 швидкі для бійців

Аграрії Тернопільщини передали 300 тонн продуктів і 2 швидкі для бійців

300 тонн продуктів харчування передали аграрії Тернопільщини у зону АТО. М’ясо, борошно, рис, макарони та інше попакували у двадцять вантажівок. Додатково відправили і 2 швидкі медичні допомоги.

Не вперше аграрії Тернопільщини підтримують бійців на Сході. Кажуть, матеріально, технічно та фінансово допомогли уже більш, як на 3 мільйони гривень. Цього разу в зону АТО передали ще 300 тонн продуктів. А це майже як вантаж 5 вагонів. Для бійців спакували найнеобхідніше – борошно, цукор, крупи, рис, макарони, м’ясо та інше. Передали, розповідають аграрії, й складники до різдвяної куті. Увесь вантаж спершу привезуть у Харків, а вже звідти розподілять у батальйони.

ІВАН ЧАЙКІВСЬКИЙ, голова ради об’єднання сільгосппідприємств Тернопільщини

«Колону відправити на армію на склади Збройних сил України, тому що сьогодні якщо віддати в якийсь конкретний батальйон, звичайно, ці продукти можуть пропасти. Тому що на що сьогодні батальйону, коли є 80 тонн муки тут загружено? Що батальйон буде робити з тою кількістю муки. Має бути розприділення правильне. Де вже безпосередньо з військової частини будуть віддавати на пекарні, а на нашим бійцям віддавати безпосередньо хліб».

Придбали для бійців і 2 швидкі медичні допомоги. Зокрема для батальйонів «Тернопіль» та «Айдар». Що дислокуються у найгарячіших точках Східної України. Самі ж бійці за поміч дуже вдячні. Кажуть, волонтери часто привозять їм і продукти харчування, і медикаменти. Та особливо надихають бійців дитячі листи.

ОЛЕКСАНДР, позивний «ХУК», боєць батальйону «Айдар»

«Мы держим оборону, там находимся. Те обстрелы, которые были изначально, там громкими, большими, уже как бы прекратились. Сейчас изредка уже там бьют. Нам запрещают в ответку бить. Ну, все равно пытаемся, как-то поддерживать, потому что по нам попадают. Мы все друг друга поддерживаем. Все держимся друг за друга. Просто, если мы не будем одним целым, то нам не победить никогда. А так как у нас поддержка. Есть и русские люди воюют за нас, и с Чечни. Благодаря этому мы держимся».

Допомогти бійцям виявило бажання близько 50 підприємств. І робити це, кажуть аграрії, мають намір і надалі.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top