Ви знаходитесь: Головна / Новини / Активні тернополяни допомагають бійцям АТО

Активні тернополяни допомагають бійцям АТО

Бійцям АТО продовжують допомагати активні тернополяни. Уже найближчим часом на Схід відправлять чотири пристрої нічного бачення та ще два біноклі.

Аби бійці безпечніше почували себе вночі, небайдужі тернополяни закупили для них пристрої нічного бачення і біноклі. Бажання допомогти виявили також українці, що проживають у Канаді. Усього придбали шість одиниць техніки. Скоро все це відправлять на Схід, а саме – у Луганськ і Дебальцеве.

СТЕПАН БАРНА, депутат Тернопільської обласної ради

«Армія справді є народною і формується, напевно, завдяки народу, як і в фізичному плані, так само і оснащується, забезпечується волонтерами, людьми, які вболівають за це. Ми долучилися до акції підтримки 128 гірсько-стрілецької піхотної бригади, котра знаходиться зараз і дислокується у столиці Луганськ та Дебальцево. Наша позиція якраз полягає в тому, щоб максимально передати амуніції, яка дасть можливість захистити життя наших хлопців, особливо в нічний час».

Частина техніки придбана у Канаді, інша – білоруського виробництва. Благодійники кажуть, усе перевірили. Тому служити бійцям як пристрої нічного бачення, так і біноклі повинні якісно.

МИКОЛА СИВИРИН, заст. командира батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Тернопіль»

«Зараз в руках тримаю прилад нічного бачення. Це близько 700 метрів дальність його споглядання. Він може працювати як і в денний режим, так і в нічний. Це є три однакових прилади. Цей апарат є власне для артилеристів. Це є цілий комплекс, це не просто бінокль, а комплекс для спостереження і комплекс для визначення координат. Тут всередині встроєний GPS, тобто можна зразу визначити точку. Тут є дальномір, що визначає дистанцію. Плюс тут є така корисна штука як компас».

Разом із технічними засобами на Схід відправлять також зроблені активістами буржуйки.

СТЕПАН БАРНА, депутат Тернопільської обласної ради

«Умільці народні, як бачите, і гріти, і сушити можна. Хлопці зробили це безпосередньо з Борщівського району, з Чортківського району, які передають аналогічні буржуйки».

Благодійники кажуть, бійцям допомагають уже не вперше і мають намір продовжувати робити це й надалі.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top