Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Вдесяте відзначила кращих корпорація «Ria»

Вдесяте відзначила кращих корпорація «Ria»

Ювілейний «Народний бренд» зібрав кращих фахівців міста. Компанії, яким найбільше довіряють тернополяни, методом голосування уже вдесяте обирали читачі видання «Ria».

ВОЛОДИМИР РУСИН, комерційний директор ТОВ «Добробуд»:

«Завжди приємно, коли в місті відбуваються певні заходи для того, щоби відмітити кращих у своїй справі, хто професійно підходить до свого діла, хто відноситься з любов’ю до своєї праці, і ця праця повинна належно оцінюватися».

ЮРІЙ ВЕСЕЛОВСЬКИЙ, лікар «Проктологічної амбулаторії»:

«Народний бренд» дає можливість оцінити власні плюси, здобутки, мінуси, попрацювати над недоліками і, власне, дає можливість оцінити суспільну думку, що дуже важливо, оскільки ми працюємо в сфері охорони здоров’я».

Відзнаки «Народного бренду», кажуть нагороджені, стимулюють їхні підприємства працювати ще краще. Адже довіру споживачів хочеться не тільки виправдати, а й втримати.

ВОЛОДИМИР ЛУЦІВ, директор компанії «Ельмарт»:

«Це було свого роду таким стимулом покращення якості обслуговування, це був такий рік якості, скажем так, рік зусиль над таким поняттям, як в бізнесі продаж називають, сервіс. Сервіс саме для покупця».

ОЛЬГА ДЕРЕШ, менеджер відділу агенції нерухомості «Яворина»:

«Дуже важливо те, що люди нам довіряють, вважають, що ми є надійним партнером. І хоч зараз такий нелегкий для нас всіх час, але люди знову проголосували і вибрали нас серед всіх інших агенцій нерухомості м.Тернополя».

Зважаючи на складну ситуацію в країні, цьогорічне нагородження «Народного бренду» було не таким гучним.

ЮРІЙ ШТОПКО, регіональний видавець медіа-корпорації «Ria»:

«Цього року буде скромніше відбуватись це свято. Тому що події в країні, я думаю, всі відчули і по бізнесу, і ситуація така. Буде відбуватися в такому патріотичному стилі, буде в нас одна виконавиця з Рівного – автор і виконавиця пісень, вона співає про армію, про АТО, про незалежність України».

Ще однією родзинкою цьогорічного «Народного бренду» став благодійний аукціон. На ньому продали 8 картин на тему Євромайдану та АТО. За них виручили близько 40 тис. грн. Ці гроші підуть на лікування трьох бійців з Тернопільської області.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top