Ви знаходитесь: Головна / Новини / Військових та їхніх рідних відзначили

Військових та їхніх рідних відзначили

Військових Тернопільщини та їхніх рідних зібрали з нагоди Дня Збройних сил України. Урочистості були не гучними, проте душевними. Побувала на заході й наша знімальна група.

Рідних хлопців, які загинули в АТО і тих, хто сьогодні воює, напередодні Дня Збройних сил України нагородили преміями.

ЗІНАЇДА ЧАБАН, мама загиблого в АТО (с. Залісці, Збаразький р-н) :

«Дуже приємно, що запросили, що не забувають. Хоч чуть-чуть є пам’ять про нього. А то саме дороге. Сина нічого не зупиняло. Він служив вже 6 років, бо в нього був контракт. І йому подобалася його робота. Він мені все казав «Мамо, то є священний обов’язок захищати свою землю, свій народ».

Урочисто відзначити рідних і військовослужбовців з нагоди професійного свята вирішили, незважаючи на воєнні дії у цей час. Більше того, представники влади та військкомату впевнені, що разом згадати захисників Батьківщини у цей день просто необхідно.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Це не є щось велике, але це елементарний приклад поваги і вдячності до тих людей, які сьогодні ціною свого життя і здоров’я захищають нашу незалежність. Сьогодні ми як ніколи зрозуміли, що Україні потрібна справжня професійна армія. Сьогодні армія – це поняття народне, тому що армія це є весь народ, це є всі Збройні сили, це є добровольчі батальйони, це є територіальні загони народної Самооборони, це і волонтерська система постачання всього необхідного. Сьогодні армія – це вся Україна».

АНДРІЙ МИСЬКІВ, т.в.о. військового комісара Тернопільського обласного військкомату:

«Ми не святкуєм, ми відзначаємо. Тому що день такий є, тому відзначити мусимо. Але в цей день ми зобов’язані і згадати про тих, кого, на жаль, з нами нема і вже не буде. На жаль, на сьогоднішній день в нас 15 загиблих військовослужбовців. Тільки військовослужбовців. Плюс до того є добровольці, які не являлись військовослужбовцями».

На урочисті збори завітали не лише рідні учасників АТО і діючі військовослужбовці. Були на зустрічі й військові ветерани та ті, хто допомагає українській армії в тилу.

МИРОСЛАВА ЧОРНОМІДЗЕ, гостя урочистих зборів:

«Я мама хлопців. Я переживаю дуже за свою державу, за свою країну, за свою землю. І хочеться, щоб якась розрада була нашим військовим, які в АТО, які виручають, які борються за свою незалежність, за свою гідність».

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

1 коментар

  1. в мене запитання, кого ж нагороджував пан Надал насправді? Тому, я що я також дружина військовослужбовця, який вже 8 місяців захищає Україну в зоні АТО, але запрошення на сьогоднішнє нагородження не було. Чи це лише для вибраної категорії людей?

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top