Ви знаходитесь: Головна / Новини / В «Карітасі» готують подарунки для дітей переселенців
В «Карітасі» готують подарунки для дітей переселенців

В «Карітасі» готують подарунки для дітей переселенців

Подарунки до дня Святого Миколая готують у Тернопільському «Карітасі». Кожного року з наближенням свята благодійний фонд проводить вже традиційну акцію «Святий Миколай – дітям Тернопілля». В попередні роки, розповідають в «Карітасі», вдавалося зібрати подарунки для близько трьох сотень дітей з кризових сімей чи позбавлених батьківського піклування. У 2014-му, каже керівник закладу, через ситуацію в країні, вочевидь, доведеться кількість подарунків зменшити. Втім, допомогти можуть небайдужі тернополяни.

 о. АНДРІЙ МАРЧУК, директор Тернопільського благодійного фонду «Карітас»:

«Це є м’які іграшки, залежно від віку дитини, це є елементарний подаруночок, який буде складатися з цукерок. Ну і, очевидно, канцелярські вироби».

Не залишаться без подарунків, каже отець Андрій Марчук, і діти переселенців зі Сходу та Криму.

о. АНДРІЙ МАРЧУК, директор Тернопільського благодійного фонду «Карітас»:

«Ми маємо проект при «Карітасі», цей проект – психологічна допомога біженцям з Донецької, Луганської, а також і з Кримської областей, де, власне, ми маємо вже на списках ті сім’ї, ті родини, якими ми опікуємося. Очевидно, кожен із них потребує різнорідної допомоги, але на свято Миколая ми хочемо залучити цих діток з тих сімей».

Потурбуватися обіцяють в благодійному фонді і про дітей, чиї батьки загинули, захищаючи нашу землю в зоні АТО.

Втім, акції, кажуть у «Карітасі», готують не лише до Дня Миколая, а й до Різдва. Зокрема, традиційно організують Святу вечерю для потребуючих. А школярі з малозабезпечених сімей зможуть отримати подарунок з-за кордону.

о. АНДРІЙ МАРЧУК, директор Тернопільського благодійного фонду «Карітас»:

«Цю акцію ми проводимо за допомогою наших партнерів із «Карітасу» Чехії, міста Оломоуц, з якими маємо напрацювання. Тобто, чеські сім’ї є відкритими, щоби зібрати гарний подарунок для нашої дитини.  За допомогою дирекції наших шкіл Тернополя відбираються дійсно бідні діти. І вони приходять під час Різдвяних свят і отримують цей подарунок від чеських сімей».

В свою чергу, каже отець Андрій Марчук, в знак подяки,  діти можуть передати благодійникам виріб, виготовлений власноруч, або ж підписати листівку.

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top