Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернополі розпочали продаж зелених красунь

В Тернополі розпочали продаж зелених красунь

Виконавчий комітет затвердив перелік місць для організації передноворічної роздрібної торгівлі хвойними деревами. Цьогоріч таких місць аж 19-ть. Таким чином у кожному мікрорайоні міста є бодай одна легальна точка продажу зелених красунь.

Аби не заохочувати незаконну вирубку ялинок, потрібно їх купувати у встановлених місцях. За словами начальника муніципальної поліції, вони щодня перевірятимуть точки продажу зелених красунь на наявність відповідних документів.

СЕРГІЙ ВОЛКОВ, начальник управління муніципальної поліції

«Торгівлю ялинками здійснювати за наявності документа про походження продукції лісгосп. А також угоди на санітарне утримання території укладеної з балансоутримувачем, з ЖЕКом. Тобто документ з лісгосп повинен бути.  Чи має покупець право перевірити документи? Канєшно, має. Якість товару людина може перевірити. Якщо не буде таких документів, то будь ласка, можна повідомляти про це або в міліцію, або в муніципальну поліцію».

За умови відсутності таких документів, тобто при здійсненні неофіційного продажу, за словами Сергія Волкова, законом визначені штрафи.

СЕРГІЙ ВОЛКОВ, начальник управління муніципальної поліції

«За 152-ю статтею – це порушення правил благоустрою. Санкції, нашої статті – 152-ї, це від 340 до 1360 гривень з особи, з громадянина. І 850-1800 гривень штрафу з юридичної особи».

Не дивлячись на дощ, ялинки вже продають. Відповідні документи та ярлички зі штрих-кодами в торговців є. Пані Марія продає карпатські ялинки в Тернополі не вперше. Документ із лісгоспу має, тому радо його показує та заохочує купувати святковий атрибут.

п. МАРІЯ, продавець ялинок

«Як яка ялиночка, від 50 і вверх. Шоб гарна, пишна і велика, то буде десь двісті гривень. Отакаво 50 гривень».

До слова, сезон торгівлі ялинками триватиме до 20 січня, а перелік точок продажу можна знайти на сайті Тернопільської міської ради.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top