Ви знаходитесь: Головна / Новини / В управлінні пенітенціарної служби «День відкритих дверей»

В управлінні пенітенціарної служби «День відкритих дверей»

«День відкритих дверей» провели в управлінні пенітенціарної служби. Аби поглянути, де працюють їхні батьки, в держустанову завітали діти співробітників. До того ж, в управлінні малечі вручили цінні подарунки за участь у конкурсі «Юні дарування».

Діти працівників пенітенціарної служби дуже талановиті, каже начальник сектору соцвиховної роботи Андрій Нитка. Напередодні малеча зі всієї України відстоювала честь держустанови у конкурсі «Юні дарування-2014». Відтак, Тернопільщину представляли Таня та Андрій. Обоє танцівники, у парі займаються вже чотири роки. Тому виступати, розповідають діти, їм було зовсім не страшно.

ТАНЯ БЕГМАН, учасниця конкурсу «Юні дарування-2014», донька працівника управління ДПтС

«Танцювали танець по назві «Ти не зможеш мене зупинити». Танець складається з двох частин – драйв і ча-ча-ча».

АНДРІЙ ВАВРИК, учасник конкурсу «Юні дарування-2014», син працівника управління ДПтС

«Ну, в журі сиділо дуже багато народних артистів і дуже сильних. Також там приймали участь чемпіон світу у стандартній програмі та чемпіон України в латино-американській програмі. Учасників було 25. І всі були дуже сильні, хто гімнастикою, хто акробатикою, хто співав, хто гуморески розказував».

Призових місць, розповідає начальник сектору соцвиховної роботи управління, дітям зайняти не вдалось. Та подякувати їм за те, що гідно представили Тернопільщину, каже Андрій Нитка, треба обов’язково. Відтак, у «День відкритих дверей» зібрали переможців першого туру і вручили їм цінні подарунки.

АНДРІЙ НИТКА, начальник сектору соціально-виховної та психологічної роботи управління ДПтС в області

«Зробили «День відкритих дверей» в нас в управлінні. Родичі, будь-хто з бажаючих може сьогодні підійти, ознайомитись з роботою, структурою нашої служби в цілому, структурою обласного управління, його підпорядкованих установ, вирішити ті питання, які, можливо, з якими вони не могли звернутися чи не знали, куди звернутися».

Також у цей день прийти в управління могли і родичі засуджених, аби поспілкуватись і побачити в яких умовах перебувають їхні рідні.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top