Ви знаходитесь: Головна / Новини / В цій війні рахунок, як у півфінальному матчі «Бразилія-Німеччина»

В цій війні рахунок, як у півфінальному матчі «Бразилія-Німеччина»

Духовну опіку добровольчому корпусу в зоні АТО капелан Петро Бурак надає ще з весни. Постійно перебуває з ними і бачить зміни, які відбуваються там упродовж проведення антитерористичної операції.

ПЕТРО БУРАК, капелан ДУК ПС

«Війна бійців змінила. Коли шелестять і свистять міни, коли вибухають гради, коли доводиться ховати побратимів, з якими ще вчора їв одну пайку чи пив горнятко чаю на двох – це міняє світогляд».

Петро Бурак каже, війна загартувала бійців. Однак, допомога потрібна. Зокрема, не лише в матеріальному плані. В першу чергу – молитовна. За Україну, за мир.

ПЕТРО БУРАК, капелан ДУК ПС

«Ми бачимо, що  представники деяких релігійних конфесій і деномінацій допомагають українській армії проти терористів. А з іншого боку, де-небудь, в Донецьку, в Сніжному або по всій Росії,  аналогічні християнські служителі Московського патріархату намагаються допомогти «ополченцам против хунты и карателей». Звідси мій заклик до прихожан Московського патріархату – переосмисліть свою позицію».

Поміж всього, капелан запевняє, що бійці не втрачають оптимізм. Вважає, що антитерористична операція – це війна, яку порівнює із футбольним матчем.

ПЕТРО БУРАК, капелан ДУК ПС

«Загалом, в цій війні рахунок, як у півфінальному матчі «Бразилія-Німеччина»: один – сім, на нашу користь. А припинення вогню і всі ці мінські домовленості це виглядає, ніби тренер німецької збірної за 3хв до кінця матчу вибіг і сказав, що я вимагаю припинити цей матч, давайте перенесемо його на майбутнє або нехай буде нічия».

За словами Петра Бурака, хлопці з добровільного батальйону абсолютно не згідні зі спробами домовитися із терористами. Оскільки вважають це не доречним як з морально-етичної точки зору, так і з військової.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top