Ви знаходитесь: Головна / Новини / До місцевих виборів готується «УДАР»

До місцевих виборів готується «УДАР»

Політичні сили готуються до місцевих виборів. Про перші свої кроки в цьому напрямку розповіли представники партії «УДАР». Чого чекати виборцям, дивіться далі.

Партія «УДАР Віталія Кличка» почала підготовку до місцевих виборів. Спершу обласна організація переобрала голову і заступника. 98 делегатів конференції підтримали кандидатури народних депутатів Ігоря Побера та Миколу Люшняка на ці посади. Політики підтвердили слова їхнього лідера, що «УДАР» йтиме на місцеві вибори самостійно.

ІГОР ПОБЕР, голова Тернопільської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»:

«На майбутніх місцевих виборах партія «УДАР» буде брати участь самостійно. І всі наші кроки, всі наші подальші дії будуть направлені на те, що вибори скоріше всього будуть осінню, будуть по нових правилах, буде змінена Конституція, буде нове виборче законодавство, ми будемо брати участь в районних, місцевих, в Тернополі будемо висовувати свого кандидата на мери міста. І це буде основна наша діяльність по підготовці до місцевих виборів».

ОЛЕКСІЙ РЯБИКІН, заступник голови центрального виконкому Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»:

«Ми, безумовно, маємо до процесу висування залучати не лише наших партійців, які, безумовно, будуть брати в цьому процесі участь, але також і лідерів громадської думки, лідерів місцевих громад, молодих талановитих порядних людей, професіоналів своєї справи, які дійсно якісно зможуть змінити склад політичної еліти на місцевому рівні. Тому що ми розуміємо, що ніхто не може знати краще і, відповідно, вирішити краще проблеми місцевих громад, аніж ті люди, які безпосередньо тут на місці проживають».

У Верховній Раді 8-го скликання УДАРівці обіцяють голосувати кожен за себе. «Кнопкодавство» у їхній партії жорстко осуджується.

МИКОЛА ЛЮШНЯК, заступник голови Тернопільської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»:

«В нашій групі ніхто ні за кого не голосує. В нас просто це є принципове питання. Принципове. Я зіткнувся з тим, що коли навіть в жартах сказати «Може ви за мене проголосуєте?», каже: «Я все для тебе можу зробити. Але цього ми робити не можемо». Тому що ми спали тут місяць, ми добились особистого голосування».

У діючому складі Верховної Ради «УДАР» відстоюватиме позицію децентралізації влади, розвиток малого і середнього бізнесу та підвищення рівня забезпеченості населення, відповідно.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top