Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / До Нового року прикрашають заклади
До Нового року прикрашають заклади

До Нового року прикрашають заклади

Тернопіль замерехтів новорічними вогнями. Атрибути зимових свят заполонили вітрини та заклади міста. Позмагатися, хто краще прикрасив своє приміщення, закликає і міська рада. В обласному центрі оголосили вже традиційний конкурс «Феєрія новорічного міста». Оформлення тернопільських куточків оглядала Вікторія Кравець.

Уже вчетверте у Тернополі оголосили конкурс на кращі оформлені ялинку, заклад і прибудинкову територію. Журі традиційно вибирає найбільш оригінальні та цікаві новорічно-різдвяні атрибути. Зокрема, оцінюють прикраси і стиль «зелених модниць».

ВАСИЛЬ КАРМАЗИН, начальник управління культури Тернопільської міськради:

«Оцінюється по таких критеріях, як творчий підхід, виготовлення і прикрашення ялинки атрибутикою, виготовлення своїми руками, ілюмінація туди входить і, звичайно, сама територія, щоб мала якийсь акуратний прилеглий вигляд».

Крім ялинок і територій, оцінюють ще декор закладів. Так в одному з ресторанів Тернополя вже не перший рік прикрашають приміщення на власний смак. Напередодні 2015-го додали куточок святкового затишку.

ПЕТРО ПІДЛУЖНИЙ, офіціант:

«Ідея була подана нашими власниками. Ми підтримали. Дещо своє додали і так, бачите, що вийшло. Досить непогано, я думаю. Все це було зроблено нашим колективом. Ідеї в більшості залишилися з минулих років. Прикрашали ми також нашим колективом. Тобто зранку, перед робочим днем всім колективом ми зібрались і прикрашали зал».

Заявки на участь у конкурсі «Феєрія новорічного міста» можна подати до 25 грудня включно. Документи про оформлення ялинок і прибудинкових територій приймають в управлінні житлово-комунального господарства. А інформацію про заклади і їх вітрини – в управління торгівлі, що також на вул. Коперника, 1.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top