Ви знаходитесь: Головна / Новини / Діти власноруч виготовили новорічно-різдвяну атрибутику

Діти власноруч виготовили новорічно-різдвяну атрибутику

Уже кілька років поспіль перед новорічно-різдвяними святами учні з усієї області виготовляють дідухів, павучків, ангеликів та іншу атрибутику. Усе з природних матеріалів, а саме – із хвої, сіна, зернових і горіхів. А цьогоріч школярі ще й вразили гігантським тризубом із соломи. Вперше, розповідає директор департаменту освіти і науки, створити свято своїми руками взялись також вихованці інтернатів. Їхні вироби, каже Любомир Крупа, особливо вражають.

ЛЮБОМИР КРУПА, директор департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА

«Вперше взяли участь інтернати Тернопільської області, деякі з них. І це більш вагомо, тому що саме якраз це підкреслює, що в творчості немає меж, немає значення, які це діти роблять. Саме якраз такі заходи треба популяризувати і треба, щоб цю виставку якомога більше людей побачило, дорослих людей побачило і переосмислило саме ставлення і до своїх дітей, і до позашкільної освіти. Тому що якраз позашкілля дає можливість саме розкрити духовну сторону особистості маленької дитини».

ІВАН ГЕРЦ, директор обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді

«Коли ця дитина розказувала, як вона виготовляла оці поробки, учасники виставки, оці дітки, які тут були, вони просто плакали і слухали. Я ще раз переконався в тому, що цих дітей треба більше залучати, мається на увазі зі шкіл-інтернатів, більше залучати до такої творчості».

На виставці, що організував еколого-натуралістичний центр, було представлено більше двох сотень робіт. Згодом, а саме двадцять четвертого грудня, кращі вироби перенесуть в Український дім «Перемога». І переглянути їх жителі та гості міста зможуть до двадцять третього січня.

ІВАН ГЕРЦ, директор обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді

«Як би не було важко в державі, але ми хочемо своєю творчістю, вона велика, чимала, але через еколого-натуралістичну творчість показати, що Україна житниця, Україна, раз вона має хліб, буде вічно жити. Її завжди будуть поважати у державі. Але, коли ми бачимо все це, що перед нами, і багато робіт, зроблених руками дітей, значить, ми можемо з впевненістю говорити, що оці звичаї, оці коріння, вони міцні».

Вразити талантами дітей з Тернопільщини мають намір і в столиці України, каже директор еколого-натуралістичного центру. Там згодом покажуть кращі роботи, які представлятимуть нашу область на конкурсі.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top