Ви знаходитесь: Головна / Новини / Діти зі всієї України танцювали у Тернополі

Діти зі всієї України танцювали у Тернополі

Аби позмагатись, хто танцює краще, діти зі всієї України на три дні приїхали у Тернопіль. Традиційно у нашому місті провели вже дев’яту танцювальну олімпіаду. На якій побували і наші кореспонденти.

У яскравих костюмах і з вишуканими зачісками, та головне – вправно танцюючи. Хіп-хоп, джаз-фанк, диско та слоу, і це ще не увесь перелік того, чим дивували діти на Всеукраїнській танцювальній олімпіаді. У нашому місті вона вже стала традиційною, каже організатор Павло Бойко. Її у Тернополі провели вдев’яте. Участь в олімпіаді могли взяти як новачки, так і професіонали.

ПАВЛО БОЙКО, організатор IX Всеукраїнської танцювальної олімпіади

«Чемпіонати та кубки України з сучасного танцю, також рейтингові змагання, змагання серед початківців, дебютантів, тільки ті колективи нові, які починають. Також є статус офіційних змагань, рейтингові, які є відбором на чемпіонати Європи і світу. Три дні розділено на шоу-дисциплінки, перфоманс-артс, сучасні диско, слоу. В неділю хіп-хоп, джаз-фанк, танець живота».

Помірятись танцювальними вміннями у Тернопіль приїхали діти зі всієї України. Для багатьох із них такого роду змагання є не першими.

АЛЛА, учасниця танцювальної олімпіади (м. Городок)

«– Я вже десь 4-5 років займаюся танцями. Там буває хіп-хоп трошки, бувають і інші танці. – А сьогодні ти береш участь у змаганнях. Це твоє перше змагання, чи ти вже брала? – Ні, це вже моє не перше змагання. – То ти вже не боїшся? – Я вже не боюся».

ВЛАДА та ДІАНА, учасниці танцювальної олімпіади (м. Рівне)

«– Професійно ми вже займаємось танцями 9 років. – Я займаюсь 10. – Там як би різні напрямки такі, як джаз, степ, класичний танець, акробатика. – Наступний наш номер дуже глибокий. Його ставила наш класний керівник. Він іде про людей з вадами. – Ну, це дуже глибокий танець. В ньому представлені дійсно всі ті відчуття, які ми переживаємо. Це не передати словами. Це треба просто відчути своєю душею».

У проведенні олімпіади посприяли і місцеві активісти. Бо чи не найважливішою для суспільства, кажуть, є активна та здорова молодь.

АНДРІЙ ГРИЦИШИН, керівник міської ГО «Об’єднання «Самопоміч»

«Дуже приємно, що в такі скрутні, нелегкі часи в Україні, в нас в Тернополі, відбувається такий дійсно масштабний, грандіозний захід, як справжнє свято танцю. Одним із напрямків «Об’єднання «Самопоміч» є промоція здорового способу життя, тому ми вирішили підтримати. Адже вважаємо, коли діти наші будуть займатися спортом, коли в нас будуть здорові діти, здорове покоління, нам не буде страшна жодна зовнішня агресія».

Свої танцювальні вміння діти демонстрували три дні. Кращі отримали звання чемпіонів України з сучасного танцю і звання чемпіонів Кубку України, а також цінні призи.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top