Ви знаходитесь: Головна / Новини / Діти зі Сходу приїдуть у Тернопіль на Різдво

Діти зі Сходу приїдуть у Тернопіль на Різдво

Вихованців школи-інтернату, що на Луганщині, потішили місцеві правоохоронці. Разом із волонтерами силовики привезли дітям іграшки, одяг, взуття та мобільні телефони, а також запросили їх у Тернопіль на Різдво.

Тернопільські правоохоронці потішили вихованців Новоайдарської школи-інтернату, що на Луганщині, корисними подарунками. А саме привезли дітям близько двохсот п’ятдесяти теплих курток, тридцять пар взуття, а ще фрукти, солодощі та іграшки. Долучились до силовиків і небайдужі волонтери, які подарували дітям також три мобільні телефони.

РУСЛАН ЦАРИК, волонтер

«Мы тебе хотим сделать такой подарок – мобильный телефон. Есть у тебя мобильный телефон? Нет. А он у тебя будет. Да?».

Таким чином, правоохоронці хотіли подякувати дітям і вихователям за допомогу їхнім побратимам. Силовики, до слова, ще з липня проживають у навчальному закладі, і не лише міліціонери з Тернопільщини, а й з інших областей.

СТЕПАН ЯЦУХ, начальник управління карного розшуку УМВСУ в Тернопільській області

«Так, як ви приютили наших працівників, дали можливість, щоб вони тут оселилися. Вони в знак подяки, в знак шани, хотіли передати вашим діточкам, які потребують, повірте, неабиякої уваги на даний момент, тому що ви в не простих умовах проживаєте, в непростих умовах працюєте зараз».

Директор навчального закладу каже, жити в інтернаті стало дуже скрутно та страшно. Та правоохоронці, розповідає Анна Бірюкова, при будь-якій можливості допомагають їм.

АННА БІРЮКОВА, директор Новоайдарської обласної загальноосвітньої санаторної школи-інтернат І-ІІІ ст.

«Конечно же для наших детей немножко, значить, обмежені ми в постачанні, может быть, и продуктов, и одежды. Живем очень дружно. Значить, ребята помогают детям. Очень часто им помощи гуманитарные приходят от волонтеров, непосредственно их и завозят и к нам, к детям. Нам живется здесь под охраной, хорошо, удобно, в общем, делим все, и радости, и горести теперь напополам».

Також для вихованців школи-інтернату волонтери вирішили влаштувати свято і на Різдво привести їх у Тернопіль.

РУСЛАН ЦАРИК, волонтер

«На сьогоднішній день вже міліція надає автобус, бо тих дітей потрібно вивести з тої зони, надає повністю супровід і безпеку тих дітей. Ми хочемо привезти цих дітей сюди, в Тернопіль, розмістити їх по сім’ях, щоб вони пожили і хоча би морально вони заспокоїлись. Що нам потрібно заправити автобус, заправити автомобілі, також накормити тих дітей. Нам потрібно зібрати кошти».

Допомогти вихованцям з інтернату ви можете, пожертвувавши гроші на рахунок, що зараз бачите на своїх екранах. Волонтери та правоохоронці запевняють, усі кошти підуть виключно для того, щоб влаштувати дітям свято.

Кошти можна перерахувати на номери карток:

5457082231959557 (Приватбанк)

4073604401244143 (Укрсиббанк)

на ім’я Дроздовської Інни Миколаївни

контактний телефон – 0985071577

(за матеріалами ВЗГ УМВСУ в Тернопільській області)

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top