Ви знаходитесь: Головна / Новини / Дітям влаштували свято

Дітям влаштували свято

Щорічно до Дня Миколая міська рада організовує концерти для маленьких тернополян. Цей рік не став виключенням і спільно з Центром творчості дітей та юнацтва малечі влаштували свято.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Окремо проводяться святкові заходи і святкові концерти, вистави для дітей із сімей малозабезпечених, для дітей-інвалідів. В «Березілі» два дня поспіль по два рази в день ми проводимо вистави для дітей. Щоразу на кожній виставі присутні не менше тисячі запрошених дітей, це чотири тисячі в «Березілі». Крім того було зроблено двоє вистав, які пройшли в дитячому театрі ляльки, де були запрошені діти-інваліди, діти з малозабезпечених категорій населення».

Директор Центру творчостікаже, цьогоріч підготували світлу дитячу виставу-казку, із повчальним змістом та щасливим кінцем.

СВІТЛАНА МИХАНЧУК – директор Центру творчості дітей та юнацтва

«Всього зайнято 230 дітей. Це є танцювальні колективи, вокальні колективи, драматичні колективи. Тобто таким комплексом ми готуємо завжди цю виставу і вистава получилась така музична, вистава хороша, світла. Ми маємо ще завтра концерти святкові, ми маємо післязавтра в Українському домі концерти. Ми маємо для дітей з дитячих будинків ще наступного тижня виставу «Гостина святого Миколая». Так практично до нового року».

Всіх дітей, котрі прийшли на свято, потішили не лише концертом, а й солодкими гостинцями.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top