Ви знаходитесь: Головна / Новини / З передової у Пісках повернувся військовий капелан

З передової у Пісках повернувся військовий капелан

Петро Бурак приїхав з місця розташування 5-го окремого батальйону добровольчого українського корпусу «Правого сектора». Військовий капелан з 24 квітня, ось уже майже 8 місяців, на передовій. До того, під час революційних подій у Києві жив і молився на Майдані. Місія капелана не стільки військова, як психологічно-релігійна, відтак не менш важлива. Однак, за словами Петра Бурака, капеланів в зоні АТО не вистачає.

ПЕТРО БУРАК, військовий капелан ДУК ПС

«Бійцям потрібна не стільки якісь «треба» чи благословення, чи посвячення. Бійцям треба просто, щоб серед них були священнослужителі».

А щодо матеріальних потреб, то Петро Бурак зізнається, їжі і одягу бійцям не так бракує, як самої зброї.

ПЕТРО БУРАК, військовий капелан ДУК ПС

«Їм треба зброї, їм треба зброї, їм треба зброї. Їм треба набоїв. А що стосується: одягнутися, взутися, поїсти – цього вистачає. Якщо би нам достатньо зброї ми би мали не 3 окремих воюючих батальйони, ми би мали 16 за тиждень. Просто немає чим воювати».

Щодо морального стану вояків, то  Петро Бурак каже, бійці добровольчого корпусу зберігають високий бойовий дух та мають силу боротися далі.

ПЕТРО БУРАК, військовий капелан ДУК ПС

«І готовність зайняти Сніжне, Донецьк, Крематорськ, Луганськ, Перекоп, Сімферополь, Керч і Москву. Там війна, там страшно, там тяжко. Але завдяки вашим старанням, вашим молитвам ми переможемо. Слава Україні».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top