Ви знаходитесь: Головна / Новини / З унітазом і в балаклавах пікетували прокуратуру

З унітазом і в балаклавах пікетували прокуратуру

Атрибути попередньої державної влади та Євромайдану сьогодні принесли під обласну прокуратуру. Золотий унітаз, шини і так звані коктейлі Молотова місцеві активісти подарували прокурорам Тернопільщини до новорічних свят. Вийти до гостей просили керівника органу пана Гулкевича. Чим викликаний такий візит, дізнаєтеся із сюжету.

Кілька десятків тернопільських активістів з прапорами та в балаклавах прийшли під стіни обласної прокуратури у вівторок. Так вони хотіли висловити своє невдоволення тим, як прокурори розглядають справи зі зловживанням держслужбовців. Зокрема згадали про керуючого лісовим господарством Тернопільщини Попадинця:

«–Людина майже рік на лікарняному. Вас не цікавить це питання? – Я ще раз кажу, були зміни, прийнятий новий Закон про прокуратуру – прокуратура позбавлена функцій загального нагляду. Ми не здійснюєм нагляд за діяльністю різного роду суб’єктів».

Керівник тернопільської Самооборони Майдану звернувся до Генпрокурора Віталія Яреми та прокурора області, щоб з’ясувати хід трьох кримінальних проваджень. Вони стосуються «Тернопіль Комунал Сервіс», а також обласних управлінь захисту прав споживачів та юстиції.

ІВАН КОВАЛИК, комендант Самооборони Майдану Тернопільщини:

«Його посередника було взято на хабарі в сумі 42 тис. грн. Є задокументовані факти. Ці факти є тут, в прокуратурі. І один з заступників, Антюк – перший заступник прокурора, кришує цю справу, бо він в Я.Пікуля є дуже хорошим знайомим. І відмовляється порушувати цю справу за фактом хабарництва. Намагається перекваліфікувати цю справу як шахрайство, щоби Я.Пікуль відбувся тільки сплатою штрафу».

ЮРІЙ ГУЛКЕВИЧ, прокурор Тернопільської області:

«Дійсно є кримінальне провадження, в ході якого було однією людиною отримано хабар ніби то для передачі іншій людині. Але зафіксовано лише сам факт отримання оцим посередником. Наразі ми працюємо в тому напрямку, щоб виявити всіх осіб, причетних до цього злочину».

У «подарунок» активісти принесли прокурорам символи попередньої державної влади: золотий унітаз, шини і пляшки з так званим коктейлем Молотова. Очільник прокуратури сказав, що презентів собі не залишить.

ЮРІЙ ГУЛКЕВИЧ, прокурор Тернопільської області:

«Та напевно що викинемо. А що з ними робити?»

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

1 коментар

  1. Ковалик напевно забув, що вибори закінчилися. Чи то вже для нього нові почалися? Прокуратура не займається загальним наглядом. Ковалик мав би знати закон. Чи той мітинг мав іншу мету?

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top