Ви знаходитесь: Головна / Новини / Колективні та авторські шопки оглядатиме журі

Колективні та авторські шопки оглядатиме журі

Кращу шопку, виготовлену власними руками, вже вкотре вибиратимуть у Тернополі. Конкурс «Різдвяне диво» триватиме до Різдва. Переможці традиційно отримають грошові винагороди.

Цими днями в Українському домі «Перемога» можна оглянути шопки. Вже традиційний конкурс «Різдвяне диво» проводить міська рада. Шопки може виготовляти як одна людина, так і колектив. Є до композицій і певні вимоги.

ВАСИЛЬ КАРМАЗИН, начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міськради:

«Макет шопки має бути виготовлений своїми руками. Є відповідні параметри – до 70 см сам макет повинен бути, він повинен бути підписаний, виконаний в різдвяних традиціях, такі, які відповідають автентиці».

Кращі шопки вибиратиме спеціальне журі. Переможців визначатимуть у кількох номінаціях. Та всіх їх відзначать нагородами.

ВАСИЛЬ КАРМАЗИН, начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міськради:

«Призовий фонд становить теж 8 тис., де будуть теж розбиті по таких критеріях як: виготовлення шопки дитячими руками, виготовлення шопки родинами і виготовлення шопки церковними громадами».

Для церковних громад умови конкурсу трохи інші. Вони виготовляють не макет, а повноцінну шопку. Їхню композицію журі оглядатиме безпосередньо в церкві. І за допомогою відео показуватиме іншим експертам.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top