Ви знаходитесь: Головна / Новини / Людей похилого віку безкоштовно вчать користуватись комп’ютером

Людей похилого віку безкоштовно вчать користуватись комп’ютером

Опановують нові технології. Людей похилого віку безкоштовно вчать користуватись комп’ютером. Бажання повернутись за парту уже виявило кілька десятків тернополян.

Більше 60 тернополян виявили бажання опанувати комп’ютер і мережу інтернет. Кажуть, раніше й подумати не могли, що світ так технічно розвинеться. Тому, аби йти у ногу з часом, записалися на курси. І вже з першого заняття дізналися багато нового.

п. ВІРА, учениця

«Без комп’ютера сьогодні не можливо. Хтось сказав: «Хто володіє інформацією, той володіє світом». То є засіб, де можна володіти інформацією. Роздали нам перші такі ознайомлювальні штуки, що то робити. І дуже мені то потрібно. Дуже мені то потрібно. Тому що ніколи не думала, що буде вдома два комп’ютерщика. Коли мені діти навчили, я казала, а мені того не треба, дайте мені спокій. Я маю якусь роботу на кухні. Ви собі працюйте».

п. ГАЛИНА, учениця

«Як робити робочий стіл, як файли вводити, багато ми навчилися».

Комп’ютерні курси проводять для людей похилого віку. Вони абсолютно безкоштовні. Одне заняття триває близько півтори години, аби надміру не втомлювати новоспечених учнів незнайомою досі інформацією. Курси, кажуть вчителі, розраховані більше, як на місяць. І їх основна мета – справді навчити. Тому, якщо тернополяни важко засвоюватимуть інформацію, готові займатися довше.

СОЛОМІЯ САВРІЙ, учитель, студентка фізико-математичного факультету ТНПУ

«Їхні діти закордоном, наприклад. От. Показати їм таке, як користуватись Google, користуватись Skype, електронною поштою, документи і такесяке. Для когось максимум це буде Skype, для когось максимум це вже будуть якісь програми для відновлення, видалення і тому подібне».

Комп’ютерні курси для людей похилого віку зорганізувала організація «Об’єднання «Самопоміч». І для кращого засвоєння, кажуть активісти, підготували також брошури, в яких детально розписали всю нову інформацію.

ОЛЕГ НИТКА, заст. керівника міської ГО «Об’єднання «Самопоміч»

«І ми хочемо, щоб наші люди володіли доступом до різних джерел інформації. Тому що, як показує практика, коли одна, ми маємо свіжий приклад, якщо одна політична сила чи країна захопить контроль над інформаційними потоками, то дуже просто зомбувати людей. Таким чином, коли люди будуть користувачами комп’ютера, і коли вони будуть впевненими користувачами інтернету, вони зможуть мати доступ до різних джерел інформації і свідомо робити свої висновки».

Кілька груп, кажуть активісти, вони вже сформували. Та охочі опанувати комп’ютер й інтернет можуть записуватись і надалі. Для цього потрібно зателефонувати за номером 52-27-27.

 

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top