Ви знаходитесь: Головна / Новини / Люди вимагали збільшити зарплати та пенсії

Люди вимагали збільшити зарплати та пенсії

Збільшити та вчасно виплачувати їм заробітні плати і пенсії. З цією вимогою сьогодні вранці люди пікетували обласну державну адміністрацію.

З плакатами в руках і з вимогою не знімати у них двадцятивідсоткову надбавку за престижність праці сьогодні вранці освітяни пікетували обласну держадміністрацію. Педагоги кажуть, у них і так низька зарплата. А зараз держава хоче забрати ще й ці гроші.

п. НАДІЯ, вчитель Кременецької ЗОШ №2

«– Нам знімають надбавку за престижність професії. Фактично зводячи зарплату вчителя до мінімального рівня, до рівня прибиральниці. Хочеться, щоб держава все-таки трошки краще дбала про своїх вчителів, бо освіта – це і держава. – Скажіть, будь ласка, то яка буде Ваша зарплата? – Моя особисто 2000 порядку гривень».

ЛЕСЯ ПРИЙДУН, вчитель Бережанської спецшколи І ступеня

«Зарплати наші стоять на місці, стали меншими, долар росте, ціни ростуть. І ми стаємо бідними, нищими освітянами. Яких дітей ми будемо виховувати?».

До людей вийшов голова Тернопільської обласної ради. Який пообіцяв розглянути відповідне питання на сесії, що якраз відбувалась в адмінбудівлі.

ВАСИЛЬ ХОМІНЕЦЬ, голова Тернопільської обласної ради

«Проблема, яка виникла, вона виникла абсолютно з двох причин. Перша причина – це відміна Кабінету Міністрів 88-89 постанови. Друга причина, це також треба визнати правду, це недопрацювання ваших місцевих органів влади. Я вам сказав, з двох причин. Сьогодні першим питанням на сесії Тернопільської обласної ради буде вирішення вашої проблеми. Кошти завтра же будуть направлені до вас на райони».

Проте, не лише це питання і не лише освітяни намагались з’ясувати перед стінами облдержадміністрації.

АНДРІЙ ПРИСЯЖНИЙ, голова обласної ради профспілок

«Для того, щоби показати владі, що існують проблеми в соціальній, трудовій сфері. І ці проблеми треба вирішувати. Крім того, до Кабінету Міністрів, який мав би скасувати свої постанови 88-89, ліквідувати дискримінацію по оплаті праці бюджетників і державних службовців і ще низка інших вимог, які ми висуваємо до Кабінету Міністрів».

Пліч-о-пліч з освітянами під облдержадміністрацією стояли також медики та чорнобильці.

п. ВАСИЛЬ, пільговик

«Пенсії нам і не виплатили. І суди відбулися. Воно висить, переходить з кінця в кінець. Так, як для пільговиків, то замалі для нас пенсії. В 1870».

ВОЛОДИМИР ТКАЧ, голова Борщівської РО «Спілка Чорнобиль»

«В мене пенсіонер лежить в ліжку, перша група інвалідності. Він має 2400 пенсії. Лежачий пенсіонер. Йому навіть не вистачає ні на ліки, ні на таблетки, ні на чого. А пенсія по закону в нього мала б бути 10000 гривень».

Прийшли на пікет і дорожники. Останні, до слова, не стільки вимагали збільшити, як вчасно виплачувати їм заробітну плату. Зараз, кажуть вони, грошей за частину вересня, жовтень та листопад так і не отримали.

п. ВАСИЛЬ, дорожник

«Проплатили за піввересня, серпень і півлипня проплатили перед тим. Але ми до 1 грудня, вважайте, працювали три дні тільки. То при тій мінімальній зарплаті, що три дні платять, то можна давно вже було виплатити».

Своїм пікетом, кажуть люди, вони хотіли привернути увагу влади до проблем простих українців.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top