Ви знаходитесь: Головна / Новини / Мешканці трьох сіл судилися з перевізником

Мешканці трьох сіл судилися з перевізником

Три села на Тернопільщині мали змогу залишитися відрізаними від світу. Автобусні рейси, які сполучали ці населені пункти з іншими містами, були під загрозою зникнення. Після судової тяганини перевізника громаді села залишили.

Уже три суди розглядали конфлікт між громадами сіл Скоморохи, Прошова, Смолянка та їхнім перевізником. Обслуговувати пасажирів підприємця призначили за результатами конкурсу. Але частині громади цих сіл та представникам Тернопільської райдержадміністрації така кандидатура не сподобалася. Конфлікт між пасажирами та перевізником перейшов у судову площину.

БОГДАН КРАМАР, свідчив проти перевізника:

«Часто порушував графік виїзду автобуса на маршрут без поважних на це причин, що не давало доброго сполучення з містом і районним центром. Ми добиралися як могли. Автобус часто піддавався ремонту без заміни рейсу іншими автобусами. Пан В. Янковський за час обслуговування маршруту дозволяв собі грубість, зневажливе ставлення до пасажирів, провокував скандали в автобусі, відмовляв пільговикам, застосовував погрози до пасажирів».

Перевізник Володимир Янковський такі звинувачення заперечує. Каже, що представники райадміністрації мають власні інтереси в цій справі. А частина громади його підтримує.

ВОЛОДИМИР ЯНКОВСЬКИЙ, перевізник:

«Дані звинувачення не мають ніяких підстав. Тому що це є чистої води наклепи. Він любою ціною лобіює інтереси перевізника-конкурента, мабуть, свої інтереси зацікавлені. І відповідно, хоче свої протизаконні дії прикрити думкою громади. Порядка 60 підписів було, що ніяких претензій не мають ні до мене, ні до перевізника Збаразького автоколони, який обслуговував маршрут до 3 липня».

В результаті, суд виніс рішення на користь перевізника. То ж Володимир Янковський обслуговуватиме мешканців вказаних сіл і далі.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top