Ви знаходитесь: Головна / Новини / Надія на сніг під Новий рік залишається

Надія на сніг під Новий рік залишається

Погода в Тернополі під Новий рік різко не зміниться. Хоч надія на сніг залишається, сильних заморозків гідрометеоцентр не прогнозує.

Попри штормове попередження на найближчі дні погода залишатиметься теплою. За словами експертів, упродовж доби пориви вітру сягатимуть 15-20 метрів за секунду, а на дорогах зберігатиметься ожеледиця. Далі температура поступово знижуватиметься і досягне типових кліматичних умов для грудня.

ОКСАНА СОФІНСЬКА, завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру

«В подальшому ми очікуємо затік холодного повітря. Нічні і денні температури повітря знизяться. Опади випадатимуть переважно у вигляді снігу та мокрого снігу і температури повітря нічні на 26 грудня ми очікуємо, в ночі в межах від одного до шести морозу, денна температура буде близькою до нуля. В подальшому відбуватиметься ще більш інтенсивне зниження. Нічні температури знижуватимуться до 5-10 морозу, денні будуть близько п’яти градусів морозу».

Подібна погода з коливанням температури буде і в перші дні нового року. Проте, за словами Оксани Софінської, зима ще потішить звичними для нас сніжними та морозними днями.

 ОКСАНА СОФІНСЬКА, завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру

«Як вже ми говоримо останні роки: зима в нас щорік, то стає теплішою та м’якшою. Тому таких тривалих періодів з сильно низькими температурними показниками, які могли б бути, скажем це нижче 20 градусів і ще нижче, то на сьогоднішній день ми таких температурних показників не бачимо. Загалом, ми очікуємо, що все ж таки в окремі ночі температури повітря будуть суттєво знижуватися».

Тому варто тримати лижі та санки напоготові.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top