Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Нардеп від Тернополя – за децентралізацію

Нардеп від Тернополя – за децентралізацію

Народні депутати з Тернопільщини продовжують звітувати своїм виборцям. Цього разу на запитання відповідав обранець від нашого міста Тарас Пастух. Депутат зізнався, чим займатиметься у Верховній Раді та як підтримуватиме побратимів в АТО.

Новообрана влада повинна пам’ятати, завдяки чиїм життям вона зайняла високі посади. Цим обіцяє керуватися у своїй депутатській роботі обранець від Тернополя Тарас Пастух. Він став чи не першим народним депутатом, якого тернополяни обрали заочно, оскільки виборчу кампанію чоловік провів добровольцем в АТО. У Верховній Раді Пастух працюватиме в комітеті з питань національної безпеки та оборони. Оскільки на фронті, розповідає політик, в особах побратимів здобув другу сім’ю. То ж найбільшим пріоритетом для нього зараз є допомогти солдатам усім, чим може. Вирішивши військові питання, Тарас Пастух планує взятися за економічні. Зокрема, сьогодні нардепи працюють над змінами до Податкового і Бюджетного кодексів та самим кошторисом на наступний рік.

ТАРАС ПАСТУХ, народний депутат України:

«Основою запоруки любої країни є сильна економіка. Тобто вважаю, що будучи і головою адміністрації (прим. – Бучацької районної), депутатом обласної ради і підприємцю, якому вдалось організувати успішний бізнес, тобто маючи досвід і з однієї сторони, і з іншої сторони, думаю, що є достатньо багато підстав вважати, що вдасться щось зробити і змінити для того, щоби бізнесу в Україні працювалося краще».

Залучити побільше інвестицій Тарас Пастух хоче в Тернопіль. У місто намагатимуться направляти і гроші на першочергові потреби. Цього можна досягти, впровадивши принципи децентралізації влади. Зокрема, сьогодні Тернопіль розпоряджається тільки половиною запланованої на ремонт доріг суми, іншу частину направляє столиця.

ТАРАС ПАСТУХ, народний депутат України:

«Ми всі віддаєм гроші в Тернопіль. В Тернополі є депутати, які обрані громадою, і разом з громадою нехай вони визначать пріоритетність тих всіх ремонтів. Зрозуміло, що за рік всі не зробляться. Але розписати на 5 років – ми можем зробити тоді переважну більшість. Напрямок об’їзної м. Тернополя – її нарешті, все таки, напевно, треба передати на державне утримання, знявши з місцевого бюджету. Можливо, після того міський бюджет зможе трошки більше виділити грошей на наші невеликі вулиці».

Щодо наступних місцевих виборів, Українська Народна Партія, в якій сьогодні Тарас Пастух, планує брати в них участь. Але конкретного кандидата на посаду голови міськради поки не визначила.

ТАРАС ПАСТУХ, народний депутат України:

«Самі виборці повинні народити цього кандидата. Тобто вони повинні сформувати запит, що нам потрібна людина по таких, таких, таких критеріях. І той, хто відчуває, що він відповідає тим критеріям, повинен прийти і сказати: «Я готовий взяти на себе відповідальність і виконати цю місію».

Наразі Тарас Пастух продовжує відвідувати зону АТО. У зв’язку із депутатським графіком роботи, багато часу проводить у Києві. Та основним місцем проживання його та сім’ї буде Тернопіль, запевнив нардеп.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top