Ви знаходитесь: Головна / Новини / Наскільки зросли ціни на Тернопільщині?

Наскільки зросли ціни на Тернопільщині?

У порівнянні з минулим роком, кажуть в управлінні статистики, ціни різко пішли вгору. Відтак, дорожчими стали як продукти харчування, одяг і взуття, так і житлово-комунальні, медичні, освітні та транспортні послуги. Більше грошей тернополянам довелось віддати і в розважальних закладах.

ТЕТЯНА ГРИЩУК, заст. начальника ГУ статистики в області

«Зростання цін на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива у листопаді 2014 року по відношенні до грудня 2013 зросли на 31 відсоток. По природному газу зросли ціни на 53 відсотки, гарячу воду – на 34 відсотки, опалення з початку опалювального сезону – на 28 відсотків, водопостачання та каналізація – на 21 і 33 відсотки відповідно».

Змінилась ціна і на найбільш вживані продукти харчування. Зокрема на хліб. Він за останній рік подорожчав на двадцять два відсотки. Більшою на вісімнадцять процентів стала і вартість макаронних виробів. Ціна рису зросла вполовину.

ТЕТЯНА ГРИЩУК, заст. начальника ГУ статистики в області

«Найбільш суттєво, майже на 41 процент, зросли ціни на фрукти. Гречка подорожчала майже на 38 процентів. Борошно пшеничне на 32 проценти. М’ясо та м’ясопродукти стали дорожчими майже на 30 відсотків. От. Ріст цін відбувся також по таких соціально значущих видах продукції, як молоко, сир та яйця. По цій групі продукції ріст цін відбувся майже на 11 відсотків. Найбільше з цієї групи подорожчали яйця».

Дорожчими на Тернопільщині стали і медикаменти, на більш, як тридцять чотири відсотки. В середньому на дев’ятнадцять відсотків зросла вартість одягу та взуття. Більше грошей тернополяни віддали також, купуючи меблі та побутові прилади. Люди кажуть, ріст цін дуже відчувають на власній кишені.

п. ІРИНА

«Буквально на всі види і послуг, і товарів».

п. ТЕОДОЗІЙ

«– Та як не відчули? – А на що збільшилися для Вас особисто ціни? – Та на все: всі продовольчі товари, все».

Усього по Україні, кажуть в управлінні статистики, ціни в середньому зросли на двадцять один відсоток. За темпами змін вартості продуктів і послуг Тернопільщина займає шістнадцяте місце.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top