Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Начальника Інспекції із захисту прав споживачів впіймали на хабарі

Начальника Інспекції із захисту прав споживачів впіймали на хабарі

Прокуратура Тернопільщини продовжує боротися з корупцією і під час реформування своєї структури. Майже сотню злочинів щодо зловживання службовим становищем викрили цього року правозахисники. Також перевіряють сфери земельних відносин.

Прокуратура впродовж цього року направила до суду 91 протокол щодо корупційного адмінправопорушення. В результаті, до відповідальності притягнули 78 осіб. Скерували до суду обвинувачення за одержання неправомірної вигоди щодо начальника Інспекції з питань захисту справ споживачів в області.

ЮРІЙ ГУЛКЕВИЧ, прокурор Тернопільської області:

«Ця посадова особа разом з головним спеціалістом цієї установи вимагали та отримували гроші від підприємців за не проведення перевірок та зменшення суми штрафів. Встановлено 9 таких епізодів отримання неправомірної вигоди службовими особами на загальну суму 22 тис. грн.».

Провела прокуратура 401 перевірку у сфері земельних відносин. В результаті, розпочато 9 кримінальних проваджень, 6 з яких направлено до суду.

ЮРІЙ ГУЛКЕВИЧ, прокурор Тернопільської області:

«327 подань, які розглянуті, і притягнуто до відповідальності 284 посадові особи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. І щодо результатів представницької діяльності у земельній сфері, то нами пред’явлено позовів у сфері земельних відносин на суму 25 млн. 300 тис. грн.».

Завдяки реагуванню прокуратури, державі та територіальним громадам повернуто 336 га землі та попереджено незаконне надання 350 га.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top