Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / На 15 квітня демонтовують кіоски

На 15 квітня демонтовують кіоски

Тридцять кіосків, розміщених на вулиці 15 квітня, сьогодні вранці повинні були демонтувати. Та зробити це власники торгових об’єктів комунальникам не дозволили.

Демонтувати незаконно встановлені торгові об’єкти, таке рішення напередодні прийняв виконавчий комітет міськради. Зокрема це стосувалось тридцяти кіосків, розміщених на вулиці 15 квітня. Аби добровільно забрати їх, підприємець мав більше десяти днів. Та оскільки цього не зробили, комунальники взялись демонтовувати їх самостійно.

ВІКТОР СНІТИНСЬКИЙ, керівник постійно діючої робочої групи з питань демонтажу

«Дані споруди розміщенні без належного оформлення дозвільних документів, тобто відсутні дозвільні документи на розміщення малих архітектурних форм. На предмет, скажемо так, земельного законодавства порушення. Окрім цього, всі споруди розміщенні на зеленій зоні. Крім того, відсутні погодження міського управління торгівлі та міського управління містобудування та архітектури на предмет їх розміщення і здійснення торгівельної діяльності».

Та на заваді комунальникам стали підприємці. З рішенням міськради вони не згідні. Кажуть, необхідних дозволів і справді не мають, та оформити документи збирались уже наступного тижня.

РУСЛАН САВИЦЬКИЙ, підприємець

«Ми намагаємось створити робочі місця, щоб людям було де працювати. Поки що ставимо, а потім будемо все узаконювати, а зараз намагаються нам демонтаж зробити примусовий. Ми не даємо, тому що це людська власність. Люди вложили гроші свої, на сьогоднішній день немалі. А якщо вони почнуть їх знімати, то воно все буде понівечене».

Якщо не сьогодні, то вже у найближчий час кіоски все ж демонтують, кажуть комунальники. Бо, окрім того, що в підприємців немає документів, вони ще й місце для торгівлі вибрали непідходяще.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top