Ви знаходитесь: Головна / Новини / Новий державний гімн України

Новий державний гімн України

У Тернополі запропонували новий гімн України. Тобто, не зовсім новий, а трохи видозмінений. Як він звучить, дивіться у наступному сюжеті.

ЯРОСЛАВ ГОЛДА, автор нової версії гімну

«Оживає України і Слава і Воля. Уже, браття молодії, нам сміється доля. Зникли наші воріженьки, як імла на сонці. Вже пануємо ми браття у своїй сторонці. Душу й тіло ми підняли за нашу свободу. Осягнули, що ми браття козацького роду».

Так звучить нова версії гімну, автором якої є Ярослав Голда. Він зізнається, що давно задумувався над його змістом. Та каже, слова в гімні мають бути звернені не в майбутнє, а в теперішнє. Що треба не чекати змін, а робити їх самими вже сьогодні.

ЯРОСЛАВ ГОЛДА, автор нової версії гімну

«Я хотів в медиків запитати: «Ще не вмерла» – це де? Між реанімацією і моргом, розумієте. Ну, моє сприйняття. Ми вже піднялися, розумієте. Якщо ми кажемо, що ми десь там, щось чекаємо, то ми чекаємо від кого? Тільки від себе треба чекати і тільки самим. Ну на сьогоднішній день мені вважається, що якщо ми так поставимо питання, то цей прогноз справдиться».

Як ставляться до нового тексту державного гімну ми вирішили запитали у тернополян.

 п. ОЛЬГА

«Дуже добре, я схвалюю, може бути. Так як після того, що було, а тепер вже йде на покращення, то якраз добре».

 п. ВІКТОР

«Я за те, щоб ці слова не міняти. Тобто старі слова актуальні і досі.  Я не вважаю, що зараз зміну робити гімну є доречним».

Автор оновлення ж каже, поки що не звертався з пропозицією змінити гімн. Однак, хоче, щоб громадяни його осмислили і самі вирішили, який краще залишити.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

2 коментарі

  1. Зіновій

    СТРАХ НЕГАРНО ЗІ СТОРОНИ АВТОРА.ВИ РАДИЛИСЬ З КИМ-НЕБУДЬ,ЧИ ПРОСТО З ПОХМІЛЛЯ?

  2. Зіновій

    Перепрошую,та згадав,що маестро Шуфрич вже пропонував подібне

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top