Ви знаходитесь: Головна / Новини / Печиво від учнів отримають солдати

Печиво від учнів отримають солдати

І в продовження теми. Свої смаколики воїнам АТО приготували й учнів училища ресторанного сервісу і торгівлі. Гостинці бійцям планують передати до Нового року.

Учні Тернопільського училища ресторанного сервісу і торгівлі підготували гостинці бійцям АТО. Подарунки робили власними руками.

МАРІЯ ДЕНИСЮК, заступник директора з навчальної роботи ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі:

«Учні з професій: кухар, пекар, офіціант, бармен, пекар, продавець випікали вироби, печиво, солодощі для того, щоби передати у зону АТО. А ті групи, які не випікають, придбали за свої кошти і молоко згущене, чай, каву для того, щоб воїни могли зігріватися».

Приготувати солодощі молодь вирішила в рамках акції «Поділись кутею із солдатом». Волонтери передадуть гостинці бійцям на новорічно-різдвяні свята.

АНДРІЙ ГРИЦИШИН, керівник міської ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«До нас звернулися вчителі і учні Вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі. Ініціювали чудову акцію і сьогодні передають дуже багато власне солодких подарунків для наших захисників. І думаю, всі гуртом ми, тернополяни, зможемо реально допомогти нашим хлопцям, які зараз захищають нас на сході України».

Крім солодощів, учні написали бійцям теплі слова та вірші. Їх долучать до коробок із печивом і також передадуть в АТО.

ЗОРЯНА ШАЮК, учениця ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі:

«Як спалось сьогодні тобі, мій солдате під звуками градів і взривом гранат? Чи тепло тобі? Чи є що поїсти? Чи може сумуєш за домом своїм? Та знаю я, добре знаю, хоробрий солдате,що ти щохвилини у важкій боротьбі сумуєш за домом, за мамою й татом, коханою й другом, що ждуть так тебе».

Приносити гостинці солдатам в АТО можна в офіс «Самопомочі», що на Руській, 52.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top