Ви знаходитесь: Головна / Новини / Правоохоронці перейшли на посилений режим

Правоохоронці перейшли на посилений режим

Спокій громадян із особливою уважністю берегтимуть правоохоронці під час новорічно-різдвяних свят. Аби уникнути диверсій у Тернополі, міліція перейшла на посилений режим.

З 15 грудня і до 16 січня міліція працює у посиленому режимі. Заступник начальника УМВС України в області каже, охороняють порядок у Тернополі близько півтори тисячі їхніх працівників, а також бійці Національної гвардії. На посилений режим, розповідає Руслан Балик, міліція перейшла, аби запобігти вчиненню у місті диверсій і терактів під час новорічно-різдвяних свят.

РУСЛАН БАЛИК, заступник начальника УМВС України в Тернопільській області

«З 31 грудня по закінченні циклу новорічно-різдвяних свят в нас будуть посилені наряди органів внутрішніх справ. Також на кожному підрозділі органів внутрішніх справ, в кожному міськрайвідділі буде посиленні слідчо-оперативні групи, основна та додаткова, для того, щоб миттєво зреагувати на ті чи інші повідомлення громадян. Заступить не та кількість працівників міліції, яка заступає кожен день. До несення служби будуть задіяні підрозділ наш національної гвардії України, а також будуть нести службу працівники батальйону «Тернопіль».

Патрулюватимуть правоохоронці у місцях найбільшого скупчення людей, а саме біля центральної ялинки та храмів. Особливо уважними, кажуть силовики, будуть і під час дитячих новорічних і різдвяних свят.

ІВАН ДЕРЕНЮК, командир взводу №2 роти патрульної служби Тернопільського міськвідділу міліції

«Наряди будуть нести службу з 6 години вечора. Будемо наближуватись більше до місць масового скупчення людей – центр, площа, розважальні заклади, які працюють в нічний час, і бари».

Перевірятимуть правоохоронці також законність продажу ялинок і піротехнічних засобів. Стежити, кажуть силовики, будуть і за безпекою дорожнього руху.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top