Ви знаходитесь: Головна / Новини / Працьовитого Коня замінить мирна Вівця

Працьовитого Коня замінить мирна Вівця

Прощаємося із конем та зустрічаємо вівцю. Ні, це не про зоопарк або ж цирк. Пересіклися ці свійські тварини на закінченні 2014-го та початку 2015-го. Наш кореспондент Вікторія Кравець провела господаря року, що минає, і відвідала майбутню господиню.

Кінь – велика свійська тварина, яка тягне, возить, але… борозни не псує. Господар року, що минає, всім відомий своєю працьовитістю. Проте випадки бувають різні.

ЯНА ДЗЯВУЛЬСЬКА, тренер з кінного спорту:

«Вони взагалі працьовиті тварини, але в залежності, так само як і людина буває трошечки лінива, так само й кінь буває трошечки лінивий. Не так що просто важко з ними, просто вони от якийсь шорох – кінь може налякатися і може бути всяке. Але вони дуже працьовиті. В залежності, як ставиться людина до коня. Якщо людина ставиться до нього з терпінням, з повагою, то кінь відповідає взаємністю».

При догляді за конем варто пам’ятати, що ця тварина не любить протягу і бруду. Щоб навчитися їздити верхи, треба достатньо часу та врівноваженості.

ЯНА ДЗЯВУЛЬСЬКА, тренер з кінного спорту:

«Головне біля коня бути спокійним. Тому що якщо кінь неспокійно себе веде, то агресія передається від людини до коня і так само від коня до людини. Коли люди приходять перший раз, вони в захваті дивляться і кажуть, що їм страшно. А потім сідають і розуміють, що це не так страшно, як здається. Але навчання потребує трошечки терпіння до коней».

Коні бувають різної масті та видів. Найпоширенішими після звичайних є поні – низькорослі коники, розраховані для циркових вистав або катання малюків.

СТЕЛЛА ПАРИБУС, працює з кіньми:

«Це наш головний жеребець. Це все його гарем. Він їх всіх любить, всіма опікується своїми жонушками. Він в нас проізводітєль, можна сказати. В нього дуже багато лошат вже є. Він в нас альфа-самець. Це рахується сірий колір. Бо взагалі білих коників немає, є сірі і світло-сірі, або альбіноси».

Якщо коні можуть сягати до 2-х метрів у висоту, то поні – до півтори.

ВІКТОРІЯ КРАВЕЦЬ, кореспондент:

«Якщо знайти коней у Тернополі вам буде не просто, то з вівцями в цьому плані набагато легше. У Тернополі вони живуть просто на Театральному майдані».

На відміну від року Дерев’яного Коня, який обіцяв бути динамічним і багатим на зміни, 2015-й рік Вівці, або ж Кози, буде мирним, але продуктивним.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top