Ви знаходитесь: Головна / Новини / Прокуратура контролює справу із затриманням журналіста
Прокуратура контролює справу із затриманням журналіста

Прокуратура контролює справу із затриманням журналіста

І крім міліції, справою із затриманням журналіста «Доби» зайнялася прокуратура. Прокурор області взяв хід розслідування під свій контроль.

Прокуратура контролює розслідування затримання журналіста Назарія Наджоги. Наразі підозра у справі не пред’явлена.

ЮРІЙ ГУЛКЕВИЧ, прокурор Тернопільської області:

«Підозра нікому не пред’явлена, наскільки мені відомо. Я в п’ятницю буквально спілкувався з слідчими. Зараз повністю встановлюють, Ви правильно сказали, за 2-ма статтями: є поняття перешкоджання діяльності професійній журналіста; інший епізод – це обмеження волі – теж належним чином буде перевірено, встановлено, чи дійсно мали місце такі події, і я думаю, що цього місяця ми приймем остаточне рішення в даному провадженні».

Щодо організацій, одна з яких фігурує в цій справі, у прокуратурі не зовсім погоджуються з їхньою класифікацією. Адже називатися громадськими після Революції Гідності стало чимало об’єднань.

ЮРІЙ ГУЛКЕВИЧ, прокурор Тернопільської області:

«Неабияку роль зіграє громадськість, думка громадськості. І цим, на мою думку, почали користуватися люди, не хочу сказати там судимі-несудимі, а ті, які мають якийсь певний особистий інтерес. Наявність будь-якого і невідомо якого посвідчення і таких, знаєте, назв гучних, як якесь Антикорупційне бюро і незрозуміло що, не дає їм права діяти, порушуючи закон як по відношенню до журналістів, так і до будь-кого».

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top