Ви знаходитесь: Головна / Новини / «Протекшн-Груп» готує сухпайки в АТО

«Протекшн-Груп» готує сухпайки в АТО

Тернопільські підприємці продовжують допомагати бійцям АТО. Готувати сухі пайки воїнам почали масштабніше. Для цього встановили спеціальну техніку. Як відбувається процес підготовки, побачите далі.

Готувати сухі борщі бійцям АТО раніше почали тернопільські господині. Проте компанія «Протекшн-Груп» розширила це виробництво до промислового. Колектив власноруч зробив апарат, в якому сушить овочі для страв бійцям АТО. Це вже не перша допомога організації українським воїнам.

ОЛЕСЬ СІРАНТ, директор ТОВ «Протекшн-Груп»:

«Ми брали машини, закупляли, передавали їх на фронт нашим хлопцям. Це зрештою якось їм допомагало, можливо, там. І я думаю, помогло їм в бойових діях. Станом на зараз є потреба в провізії. Відповідно, ми самі розробили сушку, сушильний апарат, так його назвемо, який виготовляє доволі в промислових масштабах сухі пайки на фронт».

Готувати їжу з таких пайків зручно навіть у складних воєнних умовах. Для цього достатньо лише висипати сухпайок у кип’яток і за кілька хвилин страва готова. То ж компанія планує розширювати своє виробництво.

ОЛЕСЬ СІРАНТ, директор ТОВ «Протекшн-Груп»:

«Було зроблену одну пілотну сушку таку промислову. І вона себе гарно зарекомендувала, робить доволі потужно, в великих масштабах робить, великі об’єми. Відповідно, планується зараз розширити до 5 сушок, щоб ще збільшити постачання, так як є в цьому запит і потреба».

В апарат завантажують близько 150 кг сирих продуктів. Після сушіння, яке триває від 10 до 20 годин, залишається  до 15 % сировини.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top