Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Підприємців закликають прикрашати свої заклади

Підприємців закликають прикрашати свої заклади

Тернопіль готується до новорічно-різдвяних свят. У центрі міста незабаром продаватимуть святкові товари, а вітрини майорітимуть яскравими прикрасами. Детальніше про це дивіться далі.

Міська рада готує Тернопіль до Нового року та Різдва. Виконавчий комітет затвердив місця встановлення торгових кіосків. Там продаватимуть святкові товари, крім піротехнічних засобів:

«Сквер Т. Шевченка, до пам’ятника Незалежності, Театральний майдан і вул. Грушевського. Всі торгові об’єкти будуть в єдиному стилі, єдиного вигляду».

Стартує в місті й традиційний конкурс на кращий прикрашений до свят заклад і різдвяну шопку.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Ці конкурси, які вже в місті стають традиційними, ми таким чином, виділяючи грошові премії переможцям, хочемо стимулювати більшу кількість учасників долучитися до цих конкурсів, разом зробити місто красивішим. І маєм сьогодні дуже гарний приклад підприємця на вул. Валова, який прикрасив вулицю додатковими вогнями, які дали окрасу не тільки його закладу, а й всій вулиці. Тому просимо всіх підприємців активніше до цього долучатися».

Затвердила міська рада й 19 місць продажу ялинок у Тернополі. Відстежувати незаконну торгівлю хвойними у місті будуть як правоохоронці, так і відповідні управління мерії.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top