Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Рубати дерева в Тернополі заборонено

Рубати дерева в Тернополі заборонено

Зрубувати дерева – тільки з дозволу. Відтепер вирубку зелених насаджень у Тернополі відстежуватимуть чиновники. Після знищення дерев у Старому парку, міська рада прийняла мораторій. На яких умовах можна буде рубати насадження, розповість Вікторія Кравець.

У Старому парку стало менше дерев. Та як виявилося, вирубали їх за всіма дозволами і нормами. На зріз насаджень на вулиці Петрушевича будівельникам дали відповідні дозволи. Та коли побачили спиляні стовбури, стало зрозуміло, що їх можна було не знищувати.

ОЛЕКСАНДР СМИК, заступник міського голови Тернополя:

«Якщо дивитися на зрізані, по-людськи так, пеньки, то вони здаються там ніби здоровими. З будівельниками коли почали розбиратися, на відстані 2,5 м від землі крони дерев просто були трухляві, і тому вони підлягали зрізці, згідно всіх актів, там все було законно. З іншого боку, можна було просто по-людськи зробити крону, облагородити і не зрізати це. Або із зрізаного дерева зробити якісь певні фігури, скульптури».

Дозвіл зрізати в Старому парку дерева скасували. А на майбутні такі дії у місті наклали заборону. Згідно з нею, зрубувати насадження можна буде лише з дозволу начальника управління культури.

ОЛЕКСАНДР СМИК, заступник міського голови Тернополя:

«Рекомендовано директору Об’єднання парків догана. І було прийнято вольове рішення – ніякої вирубки зелених насаджень віднині без погодження начальника управління культури, в даному випадку Кармазина В.П. не має відбуватися. В кожному окремому випадку, якщо це аварійний стан дерева, або стихійне лихо».

Після таких нововведень, сподіваються міськпосадовці, дерева у Тернополі зрізатимуть менше і, навпаки, більше висаджуватимуть.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top