Ви знаходитесь: Головна / Новини / Серйозні зміни чекають прокуратуру

Серйозні зміни чекають прокуратуру

Прокуратура готова до реформ. Зміни, які чекають правоохоронний орган, обговорили в обласному управлінні. Хто і як працюватиме далі в прокуратурі, розповімо у наступному сюжеті.

Законопроект про реформування прокуратури готовий до остаточного розгляду Верховною Радою з липня 2014-го. За цим документом в органу забирають функцію загального нагляду.

ЮРІЙ ГУЛКЕВИЧ, прокурор Тернопільської області:

«Якщо містяться якісь факти, які можуть містити ознаки кримінального правопорушення, тобто злочину, то ми супровідним листом направляємо, відповідно до вимог Кримінального-процесуального кодексу, в органи внутрішніх справ для вирішення питання щодо внесення чи не внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань».

Суттєво скоротять за цим Законом і кількість працівників прокуратури. Окремі підрозділи органу взагалі розформують.

ЮРІЙ ГУЛКЕВИЧ, прокурор Тернопільської області:

«Ми подали свої пропозиції щодо змін в штатному розписі. Зокрема, в нас є 4 оперативних працівники Тернопільської природоохоронної прокуратури міжрайонної та 6 оперативних працівників транспортної прокуратури, які в зв’язку з ліквідацією даних прокуратур 2-х, є пропозиція і бачення поповнити штатний розпис управління представництва прокуратури області за їхній рахунок».

У прокуратурі Тернопільщини очікують, що зміни в роботі їхнього органу вступлять в силу вже найближчим часом.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

1 коментар

  1. Бучаччани

    Гулкевича Ю.Д. потрібно першого гнати із прокуратури злочинець який знущався і дальше продовжує знущатись над людьми. Покриває злочини.

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top