Ви знаходитесь: Головна / Новини / Студенти училища викинули у смітник свого директора

Студенти училища викинули у смітник свого директора

Під вигуки «Ганьба» студенти четвертого вищого професійного училища викинули свого екс-директора у смітник. Та, за словами Павла Федика, він не колишній, а діючий керівник навчального закладу. Адже днями Апеляційний суд знову поновив його на посаді. І вранці чоловік прийшов в училище, аби приступити до своїх обов’язків. Але так і не зміг. Бо вихованці навчального закладу, розповідає Павло Федик, виштовхнули його на вулицю, ображали, а згодом викинули у сміття. Студенти проти, аби екс-директор знову обіймав цю посаду. До того ж, Павло Федик був членом колишньої фракції «Партії Регіонів». Це все і стало причиною бунту серед молоді.

ПАВЛО ФЕДИК, колишній директор ТВПУ ім. М. Паращука №4

«Це було спеціально спровоковано для того, щоби підбурити колектив, підбурити дітей і не дати можливості нормально працювати. Тому що вони бояться, що, прийшовши на той нещасний місяць, що в мене залишається до контракту, я зможу розібратися у зловживаннях, які вони зробили. Це було більше неприємно, звичайно, ніж фізична біль. Хоча, звичайно, палець болить. Очевидно, що він зломаний. Але ще раз кажу, на дітей в мене образи немає. Вони не винні. Винні ті дорослі, які це спеціально зробили, це викладачі і майстри нашого училища».

Отримати коментар від тимчасово виконуючого обов’язки директора училища нашим кореспондентам не вдалося. Та телеканал ІНТБ готовий висвітлити позицію навчального закладу.

Автор: Олена Юрик

2 коментарі

  1. Колишній студент ТНТУ

    Молодці студенти!
    Тепер варто викинути в смітник ректора ТНТУ.
    Він організовував голосування за Януковича! І за це отримав від Януковича державну премію.
    http://zz.te.ua/rektor-ternopilskoho-vyshu-otrymav-200-tysyach-hryven-vid-yanukovycha/

  2. паша,то ж чого ж ти написав заяву в міліцію,якщо ти не маєш образ на учнів ,ти ******…

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top