Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Субсидії тепер видають по-новому

Субсидії тепер видають по-новому

Видавати субсидії на комунальні послуги тепер будуть по-новому. Порядок призначення такої допомоги змінив Кабінет Міністрів. Подробиці – в наступному сюжеті.

З жовтня Кабінет Міністрів змінив порядок призначення житлових субсидій.

ВІТАЛІЙ МУЗИЧЕНКО, директор департаменту державної соцдопомоги Міністерства соціальної політики:

«Раніше, і це було загальновідомо, сім’ї, які складалися з непрацездатних, або до складу яких входили діти, і в яких дохід був менше прожиткового мінімуму на одну особу, сплачували фіксований розмір платежа від свого доходу, тобто 10 %, інші сім’ї сплачували до 1 жовтня фіксований таким самим чином відсоток свого платежу на рівні 15%. З 1 жовтня забезпечено більш адресний підхід щодо розрахунку розміру обов’язкового платежу, який залежить виключно від доходу сім’ї».

До прикладу, сім’я, як має субсидію і дохід 2 прожиткових мінімуми на особу, сплачуватиме від нього 15%.

ВІТАЛІЙ МУЗИЧЕНКО, директор департаменту державної соцдопомоги Міністерства соціальної політики:

«Якщо дохід сімї становить на рівні прожиткового мінімуму, нагадаю, він на сьогоднішній день до кінця 2014 р. на особу в середньому становить 1176 грн., то така сімя в нас буде сплачувати на рівні всього на всього 7,5% від свого доходу. А сімя, яка має дохід, припустимо, 500 грн. на особу, взагалі буде сплачувати на рівні там 3% від свого доходу».

В результаті таких змін, сім’ї з нижчим рівнем доходу платитимуть за комунпослуги менше. Так влада хоче допомогти соціально незахищеним категоріям.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top