Ви знаходитесь: Головна / Новини / Сцену «Березолю» хочуть перетворити на «передову»

Сцену «Березолю» хочуть перетворити на «передову»

Концерт заради миру. Вечір із символічною назвою «Останні дні війни» пройде у Тернополі в найближчу неділю. Організатори дійства вірять, що думки мають здатність матеріалізуватися.

ІГОР СТЕП, продюсер, автор, виконавець, музикант:

«Якщо дуже багато людей буде мріяти і буде сподіватися на те, що, нарешті, закінчиться ця війна, я впевнений: саме так воно і буде».

Особливістю концерту, розповідають організатори, є те, що до дійства залучили, здебільшого, місцеві колективи та виконавців. Запевняють: наші нічим не гірші від приїжджих.

НАТАЛІЯ КІНДРАЦЬКА, організатор заходу, дизайнер:

«Багато артистів. Артисти зібрані наші, я рахую, зіркові, зірковий склад. Це і присутній Едуард Романюта – ну він, все-таки, ми рахуємо, тернопільський, він наш. От. Гриць Драпак – він наш. Василь Хлистун, Ірина Хлистун, Ігор Яснюк. Колективи наші прекрасні – «Надзбручанка», «Червона калина». Є в нас прекрасні оперні співаки, один з них буде представлений на концерті – це Вадим Дарчук».   

ЕДУАРД РОМАНЮТА, співак:

«Я думаю, це дійсно великий вчинок для нас, тому що ми своєю творчістю допомагаємо, скажем, тим воїнам і тим людям, які борються за нашу свободу, за нашу мрію, за нашу думку. І, я гадаю, чим більше людей нас підтримає, чим більше всі повірять в цей проект, тим швидше й тим легше нам це всім буде. Тому що, чим більше людей думає про це, тим швидше воно матеріалізується. Так як це – напередодні Нового року, я гадаю, всім варто загадати таке бажання».

Ще одна «родзинка» – те, що сцену організатори мають намір перетворити на своєрідну «передову». За сюжетом, артисти виступатимуть перед бійцями на фронті. До такого дійства хочуть залучити майданівців та безпосередніх учасників АТО.

ОЛЕКСАНДРА БАРТКІВ, режисер:

«Героїв багато. А от бачити їх,  знайомитися з ними, спілкуватися з ними – не всі можуть. І саме тому ми вирішили, ця ідея належить Ігорю Степу, ми вирішили наших тернопільських героїв вивести на сцену. На сцені під час концерту, не просто сидіти в залі будуть, а вони будуть присутні на сцені. Оті справжні герої, які воювали в АТО, які були на Майдані. Оце – саме цінне, мені здається».   

ГРИЦЬ ДРАПАК, народний артист України:

«Це – театралізований концерт. Це не просто концерт, знаєте: вийшов співак, відмолотив своє, і будьте здорові, і пішов. Багато є таких концертів, як кажуть, не в тему: от той – я своє, я своє… А от зв’язки, пов’язати все разом, щоб була якась ідея, тема, наскрізна дія концерту – це цікаво. Ну, в принципі, повинно бути цікаво». 

Відбудеться «вечір на передовій» 28 грудня в «Березолі». Вартість квитків – від 50 до 150 гривень. Частину виручених коштів організатори обіцяють передати на потреби військових, які перебувають у зоні АТО.

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top