Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Тернополяни критикують нові інформаційні стенди

Тернополяни критикують нові інформаційні стенди

Тернополяни невдоволені розмірами та кількістю нових інформаційних стендів. Які нещодавно встановили у скверах і парках міста.

Для чого у парках і скверах встановили нові інформаційні щити, адже їхні назви і так відомі. Таке невдоволення днями висловили тернополяни в соціальних мережах. Та ці стенди, пояснили в управлінні житлово-комунального господарства, не стільки для жителів нашого міста, як для його туристів. І якщо парк чи сквер має офіційну назву, каже Олег Соколовський, вона має бути відображена візуально.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ

«Візуальне відображення – це у вигляді щита. Якщо Ви поїдете в Польщу, Францію, Німеччину, ці щити приблизно всі одинакові. Приблизно такий самий розмір і приблизно така сама інформація. Йде спочатку бренд, тобто кожне місто має свій бренд, а потім іде площа, в якому році заснований і так далі. Тому що табличка досить велика, на ній можна нормально прочитати».

Невдоволені тернополяни і кількістю інформаційних стендів. Кажуть, їх забагато. Та в управлінні житлово-комунального господарства знову ж таки пояснюють, кількість щитів залежить від розмірів скверу чи парку.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ

«Ну, наприклад, якщо турист, який підійшов до годинника. Йому сподобався годинник, але дізнатись, що це сквер Шевченка, який знаходиться за метрів 300 чи 400 біля Універмагу, він не зможе цієї таблички прочитати Тому ставиться ще одна табличка посередині. Відповідно комісією оприділяється, скільки треба від довжини. Наприклад, сквер Кобзаря поставлені тільки дві. Невелика площа, достатньо дві таблички».

Пояснили в управлінні житлово-комунального господарства й значення бренду міста. У соціальних мережах розкритикували і його.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ

«Ми побачимо, що це буква «Т», що означає Тернопіль. З правої сторони це голубі хвильки, що означають тернопільський став, річка Серет, а зліва і посередині таких три зелених квадратики різних відтінків. Справа в тому, що розроблена концепція озеленення міста. І всі наші зелені насадження поділяються на три типи: це загального користування, обмеженого користування і спеціального користування».

Розмістили, каже Олег Соколовський, на умовній букві «Т» і квіти. Як символ озеленення жителями свого міста, та їхньої любові до Тернополя.

Автор: Олена Юрик

1 коментар

  1. Надто великого розміру , велика площа пустого, безінформативного поля з помилками у перекладі та примітивним лого.

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top