Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Тернопільській лікарні не вистачає обладнання

Тернопільській лікарні не вистачає обладнання

Тернопільським медикам в черговий раз подякували за роботу. Колектив міської лікарні номер 2 відсвяткував 40-річний ювілей. Теплі слова, які прозвучали на адресу медперсоналу в цей день, почуємо далі.

З нагоди 40-річчя 2-ї тернопільської лікарні колектив закладу отримав багато теплих слів та подяк. Професійність медпрацівників відмітило керівництво та місцева влада. Але потреби у забезпеченні, каже головний лікар закладу, є завжди.

ВІКТОР КМІТА, головний лікар Тернопільської міської лікарні №2:

«Можуть замінити руки людські багато що. Але вони не замінять те обладнання, яке на сьогоднішній день необхідне. Нам необхідні технології, медичні нові технології, а медичні нові технології зв’язані з новим медичним обладнанням. Це і сучасні цифрові рентген-обстеження, це сучасні, скажем, комп’ютерні обстеження і багато ін.».

Наразі отримати необхідне лікарня сподівається хіба що від меценатів. Адже державне фінансування на це не розраховано.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Багато років не фінансується медицина взагалі на капітальні видатки, тобто на придбання якоїсь техніки чи проведення капітальних ремонтів. Держава фінансує виключно на заробітну плату. Тому всі ремонти, придбання техніки, все, що відбувається, можна зробити або за рахунок міського бюджету, або за рахунок коштів меценатів і спонсорів. І на цьому фоні ще більш цінною є робота лікарів. Тому що їм вдається в таких надскладних умовах надавати якісне лікування, рятувати людей».

До 40-річчя лікарні кращих працівників закладу нагородили відзнаками та подяками.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top