Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / Тернопіль заполонила музична хвиля «Jazz Bez»
Тернопіль заполонила музична хвиля «Jazz Bez»

Тернопіль заполонила музична хвиля «Jazz Bez»

Перший день фестивалю розпочався експериментальною та нестандартною музикою. На сцені драмтеатру представили проект співачки та акторки Мар’яни Садовської  та контрабасиста Марка Токара.

СЕРГІЙ ЛАЗО, ведучий концертів «Jazz Bez» у Тернополі

«Це була композиція на вірші в основному нашого українського поета, дуже популярного зараз Сергія Жадана з Харкова. І направленість цієї композиції була антивійськова щодо філософських понять: світ, мир, життя, смерть, любов. Тобто такі глибокі філософські поняття».

Другий день джазового марафону продовжує піаніст-віртуоз Володимир Зайцев. Виходець із України, який живе і працює в Америці. Для тернополян він підготував виступ із симфонічним оркестром обласної філармонії під керівництвом Мирослава Кріля. В програмі американська романтика: Джопліна, Бернстайна, Гершвіна та ін.

ВОЛОДИМИР ЗАЙЦЕВ, піаніст

«Американська рапсодія для України. То переважно, я би сказав, дев’яносто відсотків програми присвячено, можна сказати, антології американської популярної музики. Потім іде Скот Джоплін, регтайм. І ми закінчуємо великим Джорджем Гершвінем», рапсодією у стилі блюз».

Нагадаємо, у суботу о 19-00 у драмтеатрі на тернополян чекають виступи польських та українських джазменів. А у неділю в Архикатедральному соборі о 16-30, у рамках фестивалю,  звучатимуть візантійські церковні співи та григоріанські хорали.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top