Ви знаходитесь: Головна / Новини / У виїзді за кордон наразі ніхто нікого не обмежує
У виїзді за кордон наразі ніхто нікого не обмежує

У виїзді за кордон наразі ніхто нікого не обмежує

Очільники області кажуть, тим, як пройшли 3 хвилі мобілізації – не задоволені. Оскільки багато військовозобов’язаних ухилилося від призову.  Що ж до 4-ї хвилі, то наразі її не буде, оскільки президент не видав відповідного Указу.

ІВАН КРИСАК, в. о. голови Тернопільської ОДА

«На сьогоднішній день питання не стоїть четвертої хвилі мобілізації. Указу президента немає. Над цим на сьогоднішній день я і військкомат, відверто кажучи, не працюєм. Йде звичайний режим роботи, в установленому порядку».

Військовозобов’язаним чоловікам віком від 18 до 60 років, заборони про виїзд за кордон немає також. Але, каже виконуючий обов’язки військового комісара обласного військкомату Андрій Миськів, їм потрібно, як і раніше, отримати відповідний дозвіл.

АНДРІЙ МИСЬКІВ, т. в. о. військового комісара Тернопільського обласного військкомату

«5 вересня в ході оповіщення військовозобов’язаних в селі Дибче з шестидесяти виписаних повісток не вручено жодної. З шестидесяти військовозобов’язаних сорок сім вибули за кордон. В період з першого по п’яте вересня. Шкода, що в одній із самих патріотичних областей України такий стан справ».

Іван Крисак каже, повернення  військкоматів у всі райцентри сприяло б жорсткішому контролю військовозобов’язаних та призовників.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top