Ви знаходитесь: Головна / Новини / У захопленні від ковзанки були маленькі переселенці

У захопленні від ковзанки були маленькі переселенці

Маленьким переселенцям, які живуть у Тернополі, зробили святковий подарунок. Дітей привели на ковзанку. Для багатьох із них – це була перша зустріч з льодовим майданчиком. Емоції переселенців від подарунка, який їм зробили працівники міліції, побачите далі.

Слизько, страшно, а при падіннях й боляче – такі емоції не затьмарили радості та захоплення, які отримали діти-переселенці від візиту на ковзанку. І хоч досвіду катання на ковзанах ще не мали, з нетерпінням чекали на таке дозвілля.

ТЕТЯНА ПРУС, вихованка центру соціально-психологічної реабілітації дітей:

«Нам перше сказав директор, що ми йдемо на каток. Ми зраділи. І ми дуже з нетерпінням чекали сьогоднішнього дня. Я тут перший раз. Страшно, дуже страшно».

Ще до захоплення їхніх міст, не у всіх сьогоднішніх переселенців був шанс покататися на ковзанах. То ж розвага сподобалася не тільки дітям, а й дорослим.

ОЛЕНА НЄФЄДЄВА, переселенка з Криму:

«Півострів в нас захопили, тому жити в Росії ми не захотіли, тому приїхали сюди. Цікаво було, бо дуже давно збиралися, але в Криму не попали, не вийшло. В принципі, перший раз бачимо так от лід і ковзани, тому дуже цікаво».

Подарували дітям похід на ковзанку працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей обласного управління. На їхню пропозицію відгукнулася адміністрація ковзанки. І днями ідею таки вдалося втілити.

ВОЛОДИМИР ПАХОЛКІВ, старший оперуповноважений сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВСУ в області:

«Знаходиться біля 40 дітей, ці діти в основному є переселенці з зони проведення АТО це Донецька і Луганська область. Діти, батьки погодились на таку акцію і відповідно діти сьогодні зможуть безкоштовно покататися на ковзанах. Є діти з центру соціальних служб для дітей, які позбавленні батьківського піклування».

Кращою подякою правоохоронцям за організовану розвагу були щирі емоції дітей.

МИХАЙЛИК  НЄФЄДЄВ, переселенець з Криму:

«Кілька раз падав, інколи витримував швидкість і їхав з нормальною швидкістю. Я ще навчився кататися на скейті. На льоду я навчився ще кататися. А ще на роликах я чудову їжджу».

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top