Ви знаходитесь: Головна / Новини / У маленьких ведучих ІНТБ свято

У маленьких ведучих ІНТБ свято

Чотирнадцятого грудня відзначають Всесвітній день дитячого телебачення. Це професійне свято і для маленьких ведучих пізнавальної програми «Телевітамінки», що вже кілька років поспіль виходить на нашому телеканалі.

Кілька років ці діти є ведучими пізнавальної програми «Телевітамінки», що виходить на нашому каналі. Тому з нагоди їхнього професійного свята, яке відзначатимуть у неділю, діти пригадали, які випуски були для них найцікавішими.

ВАСИЛЬ ЧОВНИЦЬКИЙ, ведучий дитячої програми «Телевітамінки»

«Пам’ятаю, коли про космос ми говорили. Всі переодягалися в фантастичних героїв космічних всяких».

ДЕНИС МУДРИЙ, ведучий дитячої програми «Телевітамінки»

«Напевне, терноліт. Ну, там про зореліт програму назвали, але там в програмі було там, де всі перенарядились в якихось інопланетян. Це для мене найяскравіша була програма».

Маленькі телеведучі кажуть, серед своїх ровесників уже стали справжніми зірками.

ВАЛЕНТИНА ТОМАЩУК, ведуча дитячої програми «Телевітамінки»

«Коли я приходжу в школу, то вони кажуть: «О дивіться, «телевітамінка» прийшла, наша зірка, нашої школи, і ще там далі, ще багато там».

Ці діти не лише телеведучі, а ще й стимул працювати, розповідає автор програми. Олена Мудра каже, з ними вона також почувається дитиною.

ОЛЕНА МУДРА, автор дитячої програми «Телевітамінки»

«Мене особисто порадував той факт, що наша програма «Телевітамінки» знімається в цікавому ракурсі, цікаве рішення для дітей. Вони додивляються до кінця і згодні згадати, на початку вони бачили програму, вкінці вони бачили дуже багато всього, плюс анімація, мультики. І, коли їх питаєш, що їм сподобалось, вони можуть згадати – програма про коні там чи програма про вінсерфінг. Значить, їх це зачепило. Для мене було важливо».

Грамотами та подарунками нагородили не лише ведучих, а й усіх, хто долучився до створення програми «Телевітамінки».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top