Ви знаходитесь: Головна / Новини / У скільки обійдеться «Олів’є» до новорічного столу?

У скільки обійдеться «Олів’є» до новорічного столу?

Його вважають завсідником будь-якого новорічного столу. У світі називають ще «Картопляним», а у нас салатом «Олів’є».

Картопля, морква, ковбаса, огірки та кілька штук яєць, усе приправляєте майонезом, і виходить традиційний салат «Олів’є». Цей рецепт, звісно, відрізняється від того, який вперше приготували у 1860, та є не менш смачним. Недарма ж цей салат вважають завсідником будь-якого новорічного столу. Та витратити на приготування «Олів’є» цьогоріч, в порівнянні з минулим роком, тернополянам доведеться трохи більше.

п. МАРІЯ, продавець

«– Варену маю 1 сорт, 2 сорт і вищий сорт. 29 гривень – найдешевша ціна, найдорожча – 69,90. – А скажіть, будь ласка, подорожчали ціни на ковбасу, в порівнянні з минулим місяцем чи минулим роком? – З минулим місяцем – ні, а з минулим роком подорожчало. – А на скільки? – На гривень 5 подорожчало».

На відміну від ковбаси, овочі, кажуть на ринку, не дорожчали. І зростати їхня ціна, заспокоюють продавці, навряд чи буде.

п. ОЛЬГА, продавець

«– Морква 4 гривні, 5 гривень, як, відповідно, сорт. – А огірки? – По 25 кілограм, квашені огірочки. – А цибуля? – Цибуля теж 4-5 від сорту».

І так підіб’ємо підсумки. На триста грамів найдорожчої ковбаси Вам доведеться витратити близько двадцяти однієї гривні. Плюс близько тридцяти гривень за консервований горошок і майонез. Дешевше обійдуться яйця – за чотири штуки віддасте шість гривень, і ще чотири – за огірки. Найменші витрати будуть на моркву – усього п’ятдесят копійок, сімдесят п’ять – на цибулю і шістдесят – на картоплю. І того – майже шістдесят три гривні і чимала миска «Олів’є» вам забезпечена.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top