Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Теребовлі відкрили меморіальну дошку Віктору Семчуку

У Теребовлі відкрили меморіальну дошку Віктору Семчуку

Днями у Теребовлі відбулося відкриття меморіальної дошки  Герою України, уродженцю села Залав’є Теребовлянського району – Віктору Семчуку. Встановили барельєф на фасаді Теребовлянської загальноосвітньої школи №2, де навчався хлопець.

23-річний Віктор Семчук був розвідником-снайпером  розвідувального відділення штабного батальйону 24-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Північ» Сухопутних військ ЗСУ. В серпні брав участь у боях під Ямполем і Закитним, що на Донеччині, та був одним з перших із нашого краю, хто загинув у зоні АТО.

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник голови Тернопільської ОДА

«Але ми всі можемо сказати одне, що його загибель була не даремною. І тут всі діти, які сьогодні присутні будуть мати приклад для наслідування, приклад для виховання. Приклад, що кожного дня, коли ви приходите у цю школу, ви знаєте, що у цих стінах виховувався Герой України».

Ініціаторами встановлення пам’ятки були однокласники Віктора. А втілив таку ініціатив художник Микола Шевчук. Він зазначив, дошку робив на основі фотоматеріалів, які йому надали близькі Віктора, а сама робота тривала близько місяця.

МИКОЛА ШЕВЧУК, автор-виконавець меморіальної дошки

«Ми просто повинні пам’ятати тих героїв, які полягли вже за нашу волю і незалежність. І допомогти тим героям, які зараз в окопах та на передовій всім чим можемо, хто чим може: від дитячого малюночка до будь-яких своїх справ. Тільки справами ми можемо перемогти ворога».

Рідні та знайомі Віктора Семчука зберігають багато хороших спогадів про нього. За словами сестри Героя, майже одразу після закінчення університету він пішов до військкомату і записався на контрактну службу.

МАРЯНА СЕМЧУК, сестра Віктора Семчука

«Він був дуже хорошим, добрим, він всім помагав завжди, що б не попросили його»

СВІТЛАНА МАКАРИК, директор Теребовлянської ЗОШ №2

«Він був спокійний, врівноважений, цілеспрямований. Дорогу долав більше 5 км пішки кожного дня, туда і назад, на автобусі не їздив. В нього була така свідомість національна ще з дитячих років. Дуже любив малювати, любив читати, займався спортом».

Під кінець урочистого відкриття барельєфу Віктору Семчуку, одинадцятикласники прийняли присягу на вірність своїй країні та народу.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top