Ви знаходитесь: Головна / Новини / Через аварію на Запорізькій АЕС ввели графіки обмеження електроенергії
Через аварію на Запорізькій АЕС ввели графіки обмеження електроенергії

Через аварію на Запорізькій АЕС ввели графіки обмеження електроенергії

Тернополяни на кілька годин можуть залишитися без світла. Через нестачу потужності в системі з 1 грудня «Укренерго» ввело в дію графіки аварійних вимкнень. Як повідомили в «Тернопільобленерго», без електрики залишатимуться споживачі з 1-ї по 5-ту чергу. Аварійні вимкнення спричинені нестачею палива на теплових електростанціях та аварійною зупинкою одного енергоблоку Запорізької АЕС потужністю 1млн. кВт.

Втім, в облдержадміністрації заспокоюють: поки що відключень м. Тернополя та більшої частини області енергетики не планують. Однак, це залежатиме від того, наскільки швидко проводитимуть роботи на Запорізькій АЕС.

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник голови ОДА:

«Насправді, станом на зараз жодних таких конкретних даних щодо відключення, як воно буде відбуватися завтра-післязавтра і далі немає, оскільки, в цілому, енергетики навіть на рівні не області, а України намагаються вирішити цю ситуацію. Взагалі така аварійна зупинка – вона досить нетипова. І, скажемо, є надія на те, що вони вирішать ситуацію. Це не є планові відключення, до яких ми готувалися раніше».

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top